Görüş Bildir
Sanki kendisi kim olduğu belli olmayan koruma ordusuyla gezmemiş, Etlik'te ki park için Keçiören Belediyesi'nin magandalarıyla kendi magandaları çatışmamış gibi konuşuyor, A takımı diyor bide İ.Melih
2 Beğeni
Kardeşim bunlar kabadayı değil maganda, Kabadayılık böyle bir şey değil bence. Gerçek kabadayılık/kabadayılar yok artık.
11 Beğeni
Olur mu hiç kardeşim Mcdonalds'a gidip 1 liraya kahve mi içilir. Starbucks'a gidip ağzını yaya yaya grande flat white istiyorum, laktozsuz süt istiyorum diyeceksin veya chaitea latte istiyorum cold, 3 pres nane şurubu istiyorum demeyince, cep telefonundan ödeme yapmayınca kahvenin tadı olmuyor. (bu arada içeceklerin isimlerine internet sitelerinden baktım :D çaktırma)
34 Beğeni
Google'da Reşit Karabacak diye arama yaptım sonucunda da bu bilgilere ulaştım. ''Reşit Karabacak Türk güreşçisidir. Güreş sporuna 1973 yılında İzmir'de başlamıştır. Balkan Oyunları, Akdeniz Oyunları ve Avrupa Şampiyonası'nda birincilikleri ve Dünya Şampiyonası'nda dereceleri vardır. Milli Takım antrenörlüğü yapmıştır. '' sanırım bu nedenden dolayı 2. efsane olur diye yazmış arkadaş.
1 Beğeni