Yıldırım'dan Seba'ya Ziyaret

 > 
37PAYLAŞIM

Yıldırım'dan Seba'ya Ziyaret

Yıldırım'dan Seba'ya Ziyaret

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, kalın bağırsağındaki problem nedeniyle dün ameliyat olan Beşiktaş Eski Başkanı Süleyman Seba'yı ziyaret etti. Aziz Yıldırım, hastane çıkışında 'Ben Süleyman ağabeyle ölüme giderim' dedi.

İstanbul'a getirildikten sonra Amerikan Hastanesi'ne yatırılan Efsane Başkan Süleyman Seba'ya ziyaretçi akını devam ediyor.

Prof.Dursun Buğra ile Prof.Dr Ayhan Kızıl tarafından dün bağırsağından ameliyat edilen Seba'nın bugünkü konuklarından biri de Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'dı... Yıldırım, 11:14'te Amerikan Hastanesi'ne giriş yaptı.

KOÇ DA GELDİ

Aziz Yıldırım'dan sonra Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç da Amerika Hastanesi'ne gelerek Süleyman Seba'ya ziyaret etti. Rahmi Koç ve Aziz Yıldırım hastane çıkışında karşılaşıp bir süre sohbet etti.

'BEN SÜLEYMAN AĞABEYLE ÖLÜME GİDERİM'

Süleyman Seba'nn yiğeni Erol Girişken, hastane çıkışında Aziz Yıldırım'ın yanına gelerek 'Teşekkür Başkan, ayağızına sağlık' diyince Yıldırım da 'Ne demek, ben süleyman ağabeyle ölüme giderim' cevabını verdi.

Hürriyet

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir