Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yapay Penisle İlk Cinsel Deneyimini Yaşayacak

Anasayfa > Gündem

İskoçya'nın Edinburgh kentinde, çocukken geçirdiği bir kaza nedeniyle cinsel organı işlevini yitiren 43 yaşındaki Muhammed Abad, 112 ameliyat sonrasında oluşturulan yapay cinsel organıyla hayatında ilk kez ilişkiye girecek. 

İngiliz The Mirror'ın haberine göre; Muhammed Abad'ın cinsel organı 6 yaşındayken bir otomobilin altında kalarak tam 600 metre sürüklendiği kazada işlevini yitirdi.

2012 yılında University College London Hastanesi'nde, Abad'a normal bir cinsel organ gibi işlev görebilmesi için, testislerdeki bir 'aç/kapa' düğmesi ile beraber 20 santim boyunda yapay bir penis takıldı.

'Biyonik penis', Abad'ın sol kolundan alınan deri ve yağ dokusuna ek olarak, mide sıvısıyla şişen iki tüp ve bu sıvıyı tüplere aktaran bir pompadan oluşuyor. Testise yerleştirilen pompa elle çalıştırılan bir 'aç/kapa' düğmesiyle harekete geçiyor. Sonrasında ereksiyon sonlandırılmak istendiğinde yine aynı düğmeye basılarak tüplerdeki sıvı boşaltılıyor. 'Biyonik penis', idrar boşaltma işlevini de görüyor.

İlk partner seks işçisi Charlotte Rose

İlk partner seks işçisi Charlotte Rose

2012'den bu yana tam 112 operasyon geçiren Abad, 'biyonik penisiyle' ilk cinsel ilişkisini Charlotte Rose adlı 35 yaşındaki seks işçisi Charlottte Rose ile yaşayacak. 

DHA

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
deli-sabit

Hayırlı siftahlar, abladan mikrop neyim kapma da...

devrimdengiz

20 cm mi kim seçti acaba :) ulan ya tam boşalırken düğme bozulursa :D

Okan Anıl ALGAN

ulan adamda erken boşalma derdi de olmayacak istediğin kadar depiş :D canın sıkılınca bas düğmeye :D