Görüş Bildir
Haberler
Windows 7 İçin Temel Destek 2015'te Sona Eriyor

Windows 7 İçin Temel Destek 2015'te Sona Eriyor

Caner
10.07.2014 - 13:21
İçeriğin Devamı Aşağıda

Windows 7 İçin Temel Destek 2015'Te Sona Eriyor

Microsoft halihazırda PC dünyasında en güncel Windows 8 ve 8.1 işletim sistemiyle yer alıyor. Redmond merkezli şirket destek sayfasında Windows 7’nin de aralarında yer aldığı birçok ürün için temel destek hizmetinin ne zaman sonlanacağını açıkladı. PC dünyasının en çok tercih edilen işletim sistemi Windows 7’nin Profesyonel, Başlangıç, Kurumsal ve Ultimate sürümleri için temel destek ömrü 13 Ocak 2014'te sona eriyor. Bu tarihten itibaren Windows 7 ücretli düzeltme desteği kapsamına alınacak. Önümüzdeki yıl ocak ayından itibaren yeni özellikler Windows 7’ye dahil edilmeyecek. Daha fazla detay için Microsoft'un destek sayfasına göz atabilirsiniz.

Artık Kullanılmayacak Hizmet Paketleri Aşağıda yer alan Hizmet Paketlerine yönelik destek önümüzdeki 6 ay içinde sona erecektir. Müşteriler güvenlik güncelleştirmelerini almaya devam etmek ve diğer destek seçeneklerden yararlanma hakkına sahip olmak için bir sonraki kullanılabilir Hizmet Paketine geçiş yapmalıdır.

Temel Destekten Genişletilmiş Destek Aşamasına Geçiş Yapılan Başlıca Ürünler Aşağıdaki ürünler için önümüzdeki 6 ay içinde Genişletilmiş Destek aşamasına geçilecektir. Genişletilmiş Destek aşaması 5 yıl sürer ve ücretsiz güvenlik güncelleştirmeleri ile ücret karşılığında düzeltme desteği içerir. Buna ek olarak Microsoft, Genişletilmiş Destek aşaması boyunca tasarım değişikliklerine veya yeni özelliklere yönelik istekleri kabul etmez.

teknolojioku

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/win...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0