Umut Fakirin Ekmeği: 'Hiç Belli Olmaz Belki Aramızda Bir Şeyler Olur' Diye Düşünüp Yapılan 13 İlginç Hareket

2.3bPAYLAŞIM

İnsan denilen sosyal varlık, elbette bir takım ihtiyaçlarının peşinden koşuyor. Bunlardan bir tanesi de karşı cinsle yakınlaşmak ve uygun bir ortamda samimiyeti daha da ileri götürmek. 

Hemen hemen herkesin hayatında bir kere denemiş olduğu "Belki bir şeyler olur aramızda" hareketlerine siz de bir göz atın, bakalım "Bi arkadaşınız" da aynı şeyleri yapıyor mu? :)

1. Ne zaman ne olacağını bilemeyip ağda yaptırmak.

Bundan her ağda yaptıranın bir şeyler yaşama umudu olduğu sonucu çıkmasın. Ancak biz kadınların bu konuda aldığı ilk tedbirlerden birinin de bu olduğunu söylemezsek taşa döneriz.

2. "Belki kahve yapar" umuduyla arabayla eve kadar bırakmak.

"Belki yukarıda kahve ısmarlar ve olaylar gelişir?" diye düşünen her bireyin mutlaka denediği bir yöntem. Başarılı olanlar var mıdır, yok mudur tartışma konusu.

3. Normal zamanda giyilen dünyanın en çirkin boxerını giymemek.

Genellikle annenin aldığı bu sevimsiz çamaşırlar, bir şeyler yaşama ihtimali doğduğu andan itibaren ışık hızıyla çıkartılır. Onun yerine sanki David Beckham'mış gibi siyah ve likralı donlar giyilir. Bu siyah donların adına da "Belki bir şeyler olur donu" deniliyor.

4. Mis gibi mantıyı sarımsaksız yoğurtla tüketmek.

Bir insanın kendine yapabileceği en büyük işkencelerden biri de bu olsa gerek. Adana'nın yanında soğan yememek ne ise, mantıyı sarımsaksız yoğurtla yemek de odur. Resmen dram!

5. Parmakların fırtladığı delik çorap yerine cillop gibi yeni çorap giymek.

Normalde sadece Şeker Bayramında el öpmeye giderken giyilen yeni çoraplar, karşı cinsle münasebete girme umuduyla çekmecelerden çıkar. "Ben yapmıyorum" demeyin sakın!

6. Sosyal medya hesaplarından özel mesaj göndererek şansını denemek.

Buna biliyorsunuz "DM'den yürümek" deniliyor. Bilmeyenler için açıklayalım: DM (Direct Message), özel mesaj anlamına geliyor. Ama tabii bu kadar özele girilsin diye icat edilmemiştir muhtemelen.

7. Cüzdanın en gizli bölmesinde kondom taşımak.

Bu umut yüzünden çoğu erkek cüzdanında artık kültürel miras sayılması ve koruma altına alınması gereken kondom taşıyor. Kim bilir hangi yıl kondu oraya? Cüzdanın derisinde iz çıkmış artık ahsdjsfgjgfdj.

8. Yılların klişesine güvenerek yemek ısmarlamak.

Bir insan bir insana yemek ya da içki ısmarlayınca herhalde karşıdaki kendini borçlu hissedecek zannediyorlar. En güzeli de hesabı ödedikten sonra karşıdakinin "Ben artık kalkayım" demesi.

9. Yüz yıldır kullanılan nevresimleri kaldırıp temiziyle değiştirmek.

Bir tembelin gelebileceği en son nokta olarak düşünebilirsiniz. Büyük bir efor sarf edilen bu çabanın sonucunda eğer mevzu gerçekleşmezse o kişinin dünyası başına yıkılabilir.

10. Ortam yaratsın diye şarkı listesi hazırlamak.

Yani bi insan hem nasıl kendinden bu kadar emin hem de komik olabilir sevgili dostlar? Hadi diyelim hazırladın listeyi, o anda "Bi saniye" deyip YouTube'a mı gireceksin? Vallahi pes!

11. Bam telini titreten aşırı acıklı bir hikaye anlatmak.

Bunu genellikle erkeklerin yaptığını herhalde hepimiz biliyoruz. Nasıl bir çaresizlikse artık o noktaya kadar gelinmiş. Hayatta başarılar...

12. Yumurta gibi olana dek tıraş olmak.

Normalde sakal bırakmayı seven beylerin, hanımlarla buluşmaya giderken "Batmasın" diye aldığı önlem. Halbuki öyle bir durum yok ama işte umut fakirin ekmeği...

13. Instagram'da kedili köpekli minnoş fotoğraflar paylaşmak.

İnsan canı gibi sevdiği kedisinin köpeğinin fotoğrafını elbette paylaşır. Ancak "Belki düşer" umuduyla paylaşılan fotoğraflar da kendini hemen belli ediyor.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tornavidayasar

n zaman şeviyoruz gençler , mavi donumla geldim

nightowl53

Don çok önemli şimdi beyler! Ben her daim ya sevişirsem donu giydiğim için ordan biliyorum hahahha:) Donlada az sevişmedik hey gidi heyy az agrımadı takımlar beylerrrrrr:)

.bordo.

saydım 4 tanesini yapmışım. don dahil.

goofy

hepsi illa sevişmekle alakalı yani?

caglar-emre-kececi

allah kahretsin donum hep 3

alexander

anlatım don ile başladı ama ne yazıkki alakasız görsel resimler ile bitti nerde o sexsi sonların görüntüleri admin ?

Görüş Bildir