Spiritüel Danışman Aslı Güder Kehanetleri Yazdı! Ünlüleri 2021'de Neler Bekliyor?

894PAYLAŞIM

Kazık yiyen mi ararsın, mide ve bağırsak sorunu çeken mi... Her şeyi yazmış!

Kaynak: https://medium.com/@medyanin51tonu/spiri...

Spiritüel Danışman Aslı Güder, bu yıl da magazin kehanetlerini yazmış.

Gelin bakalım kimler bir yıldız gibi parlayacak, kimler düşüşe geçecekmiş?

1. Demet Özdemir

"Demet Özdemir için inanılmaz güzel bir yıl. Matruşka gibi açılacak ve yeteneklerini keşfedecek. Çok ses getirecek bir film projesinde yer alacak, yurt dışına açılabilir. Ev yatırımlarıyla çok konuşulacak. Allah nazarlardan saklasın."

2. Bülent Ersoy

"Sağlığına dikkat etmeli. Mide ve bağırsak problemleri bu yıl da biraz canını sıkacağa benziyor."

3. Serenay Sarıkaya

"Serenay Sarıkaya aşık olmamaya yemin etmişken ayağını yerden kesecek bir aşk yaşayacak. Değişik bir projeyle yurt dışına açılabilir. Yeni aşkta sütten ağzı yandığı için yoğurdu üfleyerek yiyecek ama çok mutlu olacak."

4. Seren Serengil

"2021 Seren Serengil’in yılı. Girdiği tüm işlerde başarılı olacak. ‘Para yediren’ Seren, para yemeyi öğrenecek. Evlilik kararı aldığı kişi, son derece varlıklı biri ve Seren’e el bebek gül bebek bakacak. Önceki evliliklerinin aksine mutlu bir yuvası olacak."

5. Ebru Gündeş

"Ebru Gündeş için şans yılı. Dört yapraklı yoncası peşini bırakmayacak. Kedi gibi hep dört ayak üstüne düşecek. Acun Ilıcalı’nın yeni platformunda birlikte bir projede yer alabilirler."

6. Aleyna Tilki

"Aleyna Tilki için biraz depresif bir yıl. İş anlamında başarılı ve maddi anlamda kazançlarını arttıracak ama mutluluğu ve huzuru eksik. Yatırımlarını yurt dışında kaydırmayı planlıyor; ev alabilir."

7. Şeyma Subaşı

"Şeyma Subaşı bukalemun gibi değişken bir ruh halinde. Fiziksel ve ruhsal sağlığına dikkat etmeli. Mide ve bağırsak problemleri yaşayacak. Yeni ilişkisinde yüzünün güleceğini pek tahmin etmiyorum."

8. Acun Ilıcalı

"Acun Ilıcalı, iyilik yaptığı insanların ihanetiyle sarsılacak. Yakın çevresindeki birkaç kişi onu çok büyük hayal kırıklığına uğratacak. Yeni bir çevreye girebilir; başka sağlam dostlukların temelini atabilir. Resmi bağlantılarla ön planda olacak. Eğer yeniden baba olmayı düşünürse bu kez bir erkek evladı olacak."

9. Cem Yılmaz

"Cem Yılmaz bu yıl maneviyata dönüyor. Bu konularla ilgili çalışmalar yapabilir. Yaptığı iyiliklerin meyvesini yiyecek. Kalbine ve midesine dikkat etmeli. Serenay Sarıkaya ile tekrar bir araya geleceğini düşünmüyorum. Enerjileri birbirlerine iyi gelmiyor."

10. Engin Akyürek

"Engin Akyürek’in yıldızı çok yüksek. Bu yıl da sadece başarılarıyla ön planda olacak. Çok ses getirecek bir film projesinde yer alacak. Ancak aşkta yine yüzü gülmeyecek. Uzun soluklu olmayan birliktelikler yaşıyor ama ne yazık ki yürekten istediği aşk ona bir türlü gelmiyor. Çocukluk travmalarından kurtulması lazım."

11. Hande Erçel & Kerem Bürsin ilişkisi

"Kerem Bürsin ve Hande Erçel birlikteliği herkesin dilinde ama aynı enerji frekansında olmadıklarını görüyorum. Aşkları fazla uzun sürmeyecek."

12. Aslı Enver

"Aslı Enver için yeni aşk kapıda. Nazar enerjisi hakim ona. Resmen blokaj altında. Aşırı dürüst, hep bu yüzden kaybediyor. Ama bu kez yüzü gülecek, ses getirecek bir ilişki yaşayacak ama bu kişi Murat Boz değil. Çünkü Aslı Enver o defteri açılmamak üzere kapattı."

13. Gonca Vuslateri & Hakan Altun ilişkisi

"Hakan Altun ve Gonca Vuslateri birleşmez. Yaşandı, bitti saygısızca…"

14. Hadise

"Hadise için muhteşem bir yıl. Kaan Yıldırım’la aşk dolu dizgin devam edecek. Her an bir evlilik teklifi gelebilir. Birbirilerine çok iyi geldiler. İnanılmaz bir enerji uyumları var. Aşktaki mutluluk iş hayatlarına da yansıyacak. Başarılı işlere imza atacaklar."

15. Beyonce

"Beyonce ilahi bir koruma altında. O nedenle maneviyattan uzaklaşmamalı. Kızını yakından takip etmeli; yeni bir yıldız doğuyor olabilir. Her şeye kulak tıkayıp inandığı yoldan devam ederse bu yıl da tüm dünya başarılarından bahseder."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
so_far_so_good

NE DANIŞMANI, SİKRÜTÜEL. YIL OLMUŞ 2021 HALA BU ŞARLATANLARA İNANAN VAR MI?

geceningunduzu

çok saçma

geceningunduzu

çok saçma

ummukabla

acun dede oldu mk ne çocu

rania

Evden çevrimiçi çalışmaya başladığımdan beri günde 550-600 dolar kazanıyorum. Şaşırtıcı bir şekilde, ihtiyacı olan tek şey kolay yazmak ve internet erişimi. Bu iş gerçekten inanılmaz ve bana her gün büyük bir gelir payı veriyor. Eminim en iyi sonucu alacaksın .. Buradan başladım .......................>>>>>>>>>>>>>>> D­­­o­uCa­­s­­­­h.C­­­OM

Görüş Bildir