Sosyal Medya Zirvesi İnternetten Canlı Yayınlanacak

8PAYLAŞIM

Sosyal Medya Zirvesi İnternetten Canlı Yayınlanacak

Sosyal Medya Zirvesi İnternetten Canlı Yayınlanacak

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) çerçevesinde düzenlenen +Social Good Summit, Eylül ayı sonunda New York’ta 5. kez düzenlenmişti ve bu önemli etkinliğin Türkiye ayağı bugün Sosyal Fayda Zirvesi adıyla İstanbul’da düzenleniyor. Etkinlik internetten canlı yayınlanacak.

UNDP Türkiye tarafından organize edilen ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde düzenlenecek olan etkinlikte bu kez “Teknoloji, inovasyon ve yeni medya, toplumsal fayda için nasıl kullanılabilir?’ sorusuna cevap aranacak. 2030’a kadar herkes için eşit teknoloji ve yeni medya erişiminin nasıl sağlanacağı tartışılacak.

Sosyal Fayda Zirvesi 2014 İstanbul etkinliğinde Twitter’ın Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Kamu Politikaları Direktörü Sinead McSweeney ile Raj Kumar, Bill Clinton,Tony Blair ve Bill Gates gibi bir çok önemli kişiye danışmanlık yapmış olan küresel sosyal kalkınma kuruluşu ve medya platformu Devex.com’un Başkanı Raj Kumar gibi önemli konuşmacılar yer alıyor.

Bugün saat 14:00’te başlayacak olan ve TED Talk formatında düzenlenen bu etkinliği internetten canlı yayınla takip edebilir , görüşlerinizi ve sorularınızı sosyal medyada #2030Şimdi veya #2030Now etiketlerini kullanarak iletebilirsiniz.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir