Ps4’Ün Yeni Güncellemesinin Yıldızı: Sharefactory

Gamer
0PAYLAŞIM

Ps4’Ün Yeni Güncellemesinin Yıldızı: Sharefactory

Ps4’Ün Yeni Güncellemesinin Yıldızı: Sharefactory

Artık videoları düzenlemek daha kolay.

YAZAN

Sarp Kürkcü

PlayStation 4’ün yeni güncellemesi hakkında ilk bilgileri GDC’de görmüştük.

Bu eklentinin en önemli özellikleri çektiğimiz videoları erişilebilir kılmak ve güzelleştirebilmek üstüne aslında. Çünkü şu anda çektiğimiz videoların düzenlemesi konusunda çok fazla seçeneğimiz yok, ayrıca sadece Facebook’a yükleyebiliyoruz.

Ama yeni gelen özellik videolarımızı USB’ye aktarmamıza izin veriyor. Ya da benzer şekilde HDCP’nin kaldırılıyor olması HDMI’üzerinden herhangi bir kayıt aletine bağlama ve 15 dakikadan daha uzun videolar çekebilme seçeneği sunuyor.

Ama bunların yanında asıl paylaşım yeniliği SHAREfactory programı. Xbox One’un Upload Studio’suna benzeyen özelliklere sahip olan bu sistemde farklı video kliplerini birleştirebiliyor, istediğiniz gibi arkaya müzik atayabiliyor, ya da yorumlarınızı üstüne kaydedebiliyorsunuz.

Tabii 1.70 güncelleştirmesi sadece paylaşıma yenilikler getirmiyor. Ön sipariş yaptığınız oyunları, isterseniz otomatik olarak indirme seçeneği de sunacak artık sistem.

Özellikle SHAREfactory’nin yapabildiklerini aşağıdaki tanıtım videosundan izleyebilir, sistemi arkadaşlarınıza methedebilirsiniz. Tam çıkışı belli olmasa da çok yakında çıkacağı söylenen bu güncelleştirmeyi bekleyiniz efendim.

Haberin Tamamı İçin:
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir