Görüş Bildir

Playstation Haberleri

Playstation ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Playstation ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Haftanın Tüm İndirimleri Burada! Hepsiburada'dan Amazon'a Dikkat Çeken İndirimler ve Aktüel Katalogları
Eğer bu hafta hangi markaların indirimde olduğunu, hangi ürünlerin fiyatlarının düştüğünü merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. A101, Şok gibi perakende zincirlerinin aktüel ürünlerini, Amazon'un ve Hepsiburada'nın bu hafta indirime giren ürünlerini sizler için derledik. Bu hafta en çok satılan ürünlerini, bahar indirimlerini, nerede ne kadar indirim olduğunu görmek isteyenleri içeriğe alalım. Bu içerik 06.07.2024 tarihinde oluşturulmuş, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Stok durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor.”
Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition İnceleme Dosyası
21 yıl önce çıkan ve pek çok oyuncu için yeri hala özel yapımlardan olan Beyond Good & Evil geri döndü! Peki Ubisoft'un bilim kurgu soslu uzay macerasının yenilenmiş versiyonu Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition nasıl olmuş, gelin inceleme dosyasını birlikte açıp öğrenelim!
Playstation 4 Karaborsaya Düştü
Dünya çapında beğenilen oyun konsolu PlayStation 4 yok satıyor Sony PlayStation 4 ‘e anavatanı Japonya ‘da ilgi büyük oldu. Bir haftada tükenen stoklar nedeniyle Japon lar şimdilik önsiparişle cihazı alabiliyor. Sony daha önce konuyla ilgili açıklama yapmıştı. Japonya için 500 bin stok ayıran Sony , stokların bitmesi halinde ayında yeni stokların açılacağını duyurmuştu.
Play Station 4 Satışları 6 Milyonu Aştı
Sony, Pazar günü itibariyle dünya genelinde PlayStation 4 satışlarının 6 milyon adeti aştığını açıkladı. Ürün 22 Şubat'ta satışa çıkarıldığı Japonya'da ise şu ana kadar 370 bin sattı.Japonya'daki bu satışların çoğu ise 22 Şubat'a denk gelen hafta sonunda yapıldı. Japonya'da yayınlanan video oyun dergisi Enterbrain'e göre Sony açılığın ilk iki gününde 322 bin 083 adet PS4 sattı. PS3'ün ilk iki günün satış rakamı 88 bin 443 idi. Ancak Japonya'daki bu satışlar Sony için çok fazla anlam ifade etmiyor. Çünkü şirket Mart ayı itibariyle 5 milyon satış hedefini zaten aşmıştı. Şirket beş milyon hedefine kendi evinde tek bir PS4 satmadan ulaşmıştı. Aslında PlayStation tarihinde ilk kez Japonya'da satışlara başlanması sona bırakıldı. Şirket ABD'de Kasım'da başlattığı satışlarının üstünden üç ay geçtikten Japonya'daki satışlarına başladı. Sony gecikmenin sebebi olarak Japon hayranlarına özel yazılımın hazırlanmasının zaman almasını gösterdi. Bazı Japon oyuncular gecikmenin Sony'nin gözünde kendi ülkesinin öneminin azaldığının bir sinyali olduğunu iddia etmişti. Sony ise bu iddiaların doğru olmadığını savunmuştu. PS4'teki satış ivmesinin devamı Japon teknoloji devi için oldukça önemli. Şirket zor zamanlar geçiren elektronik biriminde bir dönüş yapabilmek için oyun birimine oldukça ağırlık veriyor. Konsoldaki satış rakamlarına ek olarak Sony PS4 yazılımın da oldukça iyi satış rakamları yakaladığını açıkladı. Şirket mağazalar ve dijital indirme yoluyla yazılımın 13,7 milyondan fazla kopyasının satıldığını kaydetti. Sony'nin video oyun biriminin başkanı Andrew House, PS4'ün başarısının nedenlerinden biri olarak konsola bazı sosyal özelliklerinin eklenmesini gösterdi. Böylece oyuncular arkadaşları ile iletişime geçebildikleri gibi oyun deneyimlerini de paylaşabiliyor. House açıklamasında, 'PS4'e sosyal özellikler entegre etmemize karşılık aldığımız tepkiler olağanüstü' dedi. Öte yandan şirket yetkilileri, gerçek sınavın PS4'e olan bu talebin ikinci yılda devam edip etmeyeceği olduğunu kabul ediyor. Şirket oyun konsoluna yalnızca kar getirecek bir araç olarak bakmıyor ayrıca bu konsolun ileride televizyonlar, tabletler ve akıllı telefonların da yer aldığı Sony'nin diğer cihazlarını bir birine bağlayacak bir merkeze dönüşmesini umut ediyor. WSJ
PS4, Dünya Genelinde 6 Milyon Satış Rakamına Ulaştı
Japon elektronik devi Sony, Kasım ayında satışa çıkardığı yeni oyun konsolu PS4’ün satış rakamlarını duyurdu. Firmanın yaptığı açıklamaya göre, ilk 3 aylık süreçte PS4, 6 milyon satış rakamına ulaştı. Sony, ilk dönemde rakamın 5 milyon olmasını beklediklerini bu nedenle sonuçtan tatmin olduklarını belirtti. PlayStation 4, Kasın ayının sonunda ABD, Avrupa ve Latin Amerika’da, ilerleyen aylarda ise Japonya’da satışa çıkmıştı. Konsol ABD'de 399 dolardan, Avrupa'da ise 399 Eurodan satışta.Habere Dikkat