Öğrenciler Yüz Yüze Sınavlara Tepkili: #TurkishStudentsLivesMatter Etiketinde 2 Milyonu Aşkın Tweet Atıldı!

108PAYLAŞIM

Milli Eğitim Bakanlığı'nın, liselerde yüz yüze sınav yapılacağını açıklamasının ardından yüz binlerce öğrenci Twitter'da #TurkishStudentsLivesMatter etiketiyle tepki gösterdi...

İşte #TurkishStudentsLivesMatter etiketiyle yapılan paylaşımlardan bazıları...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alp-karapotuk

Gençlerin korkak olduğunu savunanlarda gelmiş ne kadar güzel

selot

1 senedir yüzyüze eğitim yokken sınavları yüzyüze yapmak neden zaten ?? uzaktan yapın sınavlarıda konu kapansın. ne saçmalık bu ??

ben-ne-yaptim

Tamam açisiz bari sınavları kolay yapın azcığh.Nedir yani 10 soru klasik matematik böyle işmı olur ne yani girıp 0 alıp çığhımmı?amacıyiz bımı.Yoksa ingilizce parakrag yazdırıp eyice sohutmagmı yabancı dilden.Neymis fl öğrencısısey yaparmışsay.Daha yeni geldim okula öğretmen tanimiyam,tanımadığım için anlamiyam olamazmı?madem sınav yapılabılecek kadar iyidir durumumuz acn okulu gidah bir iki ay sonra yapın ne yapacağsayz.

nierrenoir

Bence sınavlar için çok erken. Bende sınav olacağım örneğin. Gerçekten ya birinden kaparsam, aileme bulaştırırsam diye korkuyorum. Üstelik dedemle yakın oturuyoruz ve onunla hep irtibat halindeyiz. Ders çalışmadığı için istemeyen bir kesim var mıdır? Elbet vardır. Ancak olay bundan ibaret değil. Çoğu arkadaşımın evinde wifi yok ve mobil veriden de ancak kotaları yettiğince internete bağlanıyorlar. Üstelik okula uzak olmaları da cabası. Gerçekten bir karar verilirken enine boyuna düşünülmeli.

koronavirusum

sınava gönderince götünüz arşa ericek mi?????? nedir bu lise öğrencilerinin çekdiği sınav sınav sınav sınav sınav şu bokdan sistemi bulanların anasına babasına küfretmemek için kendimi zor tutuyrum önce bi sisteme çekidüzen verin bari gerzeklik yapmayın hadi be

Görüş Bildir