Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ne Olmuş Böyle! Fazla Kilolarından Kurtulup Mum Gibi Eriyerek Bambaşka Birine Dönüşen 12 Ünlü İsim

Anasayfa > Keşfet

Magazin dünyasının sevilen birçok ismi uzun süre kilolarıyla mücadele etti. Kimileri diyetle ve spor yaparak kilolarından kurtuldu, kimileri iradelerine güvenemeyip bıçak altına yatarak mide ameliyatı oldu. Çılgınlar gibi kilo vererek bambaşka birine dönüşen ünlü isimlerin son hallerini gördüğünüzde gözlerinize inanamayacaksınız.

1. Ata Demirer

1. Ata Demirer

Ünlü komedyen Ata Demirer'in mide ameliyatı olmadığı ve kilolarını diyet yaparak verdiği söyleniyor. 'Tek Kişilik Dev Kadro'da brokoli şoku yaşanmış resmen.

2. Yeşim Ceren Bozoğlu

2. Yeşim Ceren Bozoğlu

Yeşim Ceren Bozoğlu, 2017 yılında bıçak altına yatan isimlerden. Tam 60 kilo vererek Yeditepe İstanbul'daki gencecik görünümüne geri dönmüş, çok özlemişiz seni Nilgün Gülseçen!

3. Cem Yılmaz

3. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz bazı projeleri için sürekli kilo alıp daha sonrasında kolayca veren isimlerden. Yılmaz son olarak düzenli spor ve diyet programı uygulayarak 10 ayda 20 kilo verdi.

4. Fatih Ürek

4. Fatih Ürek

Ünlü isim Fatih Ürek, ülkemizde ilk mide ameliyatı olan isimlerden. Ürek, geçirdiği mide ameliyatı sonrası uzun süre yoğun bakımda yaşam mücadelesi vermişti.

5. Pelin Öztekin

5. Pelin Öztekin

'Çok Güzel Hareketler Bunlar' ile hayatımıza giren Pelin Öztekin, yıllarca diyet ile kilo vermeye çalışmış fakat başaramamış. Öztekin, mide ameliyatı olarak tam 83 kilo verdi ve bambaşka biri oldu.

6. Emre Aydın

6. Emre Aydın

Sosyal medyada 'Soğuk odalar dediği, buzdolabıymış.' şakalarına konu olan Emre Aydın, silkelenip kendine gelmiş ve her gün düzenli spor yaparak 30 kilo vermiş. Beslenme düzenini de tamamen değiştirmeyi ihmal etmemiş.

7. Gülşah Saraçoğlu

7. Gülşah Saraçoğlu

Moda dünyasının tanınan ismi Gülşah Saraçoğlu da mide ameliyatı olan ünlülerden.

8. Ümit Erdim

8. Ümit Erdim

Ümit Erdim de fazla kilolarından diyet ve spor ile kurtulamayınca mide küçültme ameliyatını seçti. Elveda 'Var mısın Arif'...

9. Zuhal Topal

9. Zuhal Topal

Ünlü sunucu Zuhal Topal, iradesine güvenmiş ve sıkı bir diyet programına başlamış. Beslenme düzenini tamamen değiştiren Topal, fit formuna kavuşmuş.

10. Hamdi Alkan

10. Hamdi Alkan

Hamdi Alkan öncesinde biraz kilo verdi ve sonra yağ aldırma ameliyatı oldu. Fazla kilolarından yağ aldırma ameliyatı ile kurtulan Alkan, şimdilerde formuna dikkat ediyor gibi görünüyor.

11. Işın Karaca

11. Işın Karaca

Bir dönem aldığı kiloların önüne geçemeyen sevilen sanatçı Işın Karaca, en sonunda mide ameliyatı olmaya karar verdi. Özel bir hastanede operasyona giren Karaca, 57 kilo verdi. Gerçekten yepyeni birini bulduk karşımızda.

12. Hakan Aysev

12. Hakan Aysev

Hakan Aysev, 150 kiloya çıkınca bu işe bir son vermesi gerektiğine ve mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi. Ünlü isim, ameliyat sonrası 10 ayda 60 kilo verdi ve 90 kiloya düştü.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
33
5
4
4
3
3
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?