Görüş Bildir

Fatih Ürek Haberleri

Fatih Ürek ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Fatih Ürek ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

90'larda Bütün Kızların Aşkı, Erkeklerin Düşmanı Olmuş 11 Ünlü Grup ve Erkek
Sınıfta platonik aşk beslediğimiz nice genç kızın televizyonda gördükleri birine gerçekten aşık olabileceklerinin ilk kanıtıydı Eduardo Capetillo. “Marimar” isimli diziyle hayatımıza girip, profesyonel halı yıkama servisinde özenle yıkattığı göğüs kıllarıyla bir anda ilgi odağı oldu. Çok şükür ki girdiği gibi bir gün aniden de çıkıp gidiverdi. Her neredeysen orada kal Eduardo, sensiz inan her şey daha güzel…
Ünlülerin Olay Olan 27 Fotoğrafına En Uygun Şarkılar Yerleştirilirse
Son günlerde Facebook'ta sıklıkla paylaşılan; Furkan Öztekin'in projesi olan 'Playlist' albümü hem ünlülerin unutulmaya yüz tutmuş bazı fotoğraflarını ve anlarını hatırlatıyor; hem de Öztekin'in yorumuyla fotoğraf anına en uygun şarkılarla birleşiyor. Fotoğraflara ve daha fazlasına yine Furkan Öztekin'in açtığı 'Umarım Öyledir' Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.
Yeni Bir Hayat İçin Zayıfladılar: Mide Ameliyatı veya Sporla Kilolarından Kurtulan Ünlüler
Yaşamımızda en önemli şey sağlığımızdır; bunu hepimiz biliyoruz. Bu yüzden yediğimize, içtiğimize, yaşam biçimimize oldukça dikkat etmemiz gerekir. Biz de sizler için, 'Önemli olan sağlık!' diyen ve fazla kilolarından ameliyat yoluyla kurtulan 15 ünlüyü derledik.Şunu da belirtelim: Ameliyat, tek çözüm yolu değil. Sağlıklı beslenme ve spor ile formunuzu koruyabilirsiniz. İşte karşınızda bir anda verdiği kilolarla bambaşka bir dış görünüşe bürünen ünlüler!
Okan Bayülgen'den Konuklarına Güldüren Sürpriz
Ünlü şovmen Okan Bayülgen, Show TV’de ekrana gelen Makinakafa programında ”Geçmişini Silemezsin” bölümü içinde Gürkan Uygun ve Fatih Ürek’in hafızalardan silinen çok eski görüntülerini yayınladı.Bu görüntüler sosyal medyaya konu olurken izleyenleri oldukça güldürdü. Uğur DÜŞENSözcü