Ne Biçim Sevgi, Üç Kalp Bir Arada! 13 Efsane Diziden Unutulmaz Yasak Aşklar

-

Sizler için efsane dizilerde bulunan aşk üçgenlerini derledik. Kimisi aşkını yaşadı, kimisi yaşayamadı... İşte o yasak aşklar:

1. Bihter-Behlül

En bilindikle başlayalım dedik! Aşk-ı Memnu zaten yasak aşk demek. Üzerinden yıllar geçse de unutulmayan bir dizi oldu bizim için Aşk-ı Memnu. Ve elbette ki Bihter ve Behlül aşkı da aynı şekilde.

2. Güllü-Kemal

Hanımın Çiftliği dizisini hatırlayanlar bilir! Güllü ile Kemal'in çok büyük aşkı vardı, Güllü'yü Muzaffer Bey'e verdiler, bir süre gizli devam etti sevdaları. Hatta hiç bitmedi, hep içlerinde bir ukte olarak kaldı hayalleri!

3. Aslı-Deniz

Kavak Yelleri'nde Aslı ne çok çekti be! Güzelim kız Leyla oldu, Mecnun'un gözü başkasındaydı hep. Hiç göremedi burnunun dibindeki aşığı.

4. Esma-Demir

Bir İstanbul Masalı, en unutulmaz dizilerden birisidir. Liseliler bilmez 😜 Abisinin sevgilisine aşık olan bir Demir vardı, hatırlar mısınız?

5. Aylin-Soner

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin meşhur aşkı. Erkek kardeşinin hastalığı yüzünden ona kıyamayan Soner, aşık olduğu Aylin'i kardeşiyle evlendirdi... Ne üzülmüştük be!

6. Kadir-Aysel

Kayıp Şehir dizisinde Aysel'e aşık olan bir İrfan, ve yine Aysel'e aşık olan bir Kadir. Abi-kardeş-Aysel üçlemesi!

7. Cemre-Kuzey

Kuzey Güney dizisinde de yine bir kardeş durumu! Kuzey'in adamlığı unutulur mu be? Güney, tam nefretliksin he.

8. Suna-Eşref

Benim Adım Gültepe dizisinde Meziyet'in aşık olduğu bir Eşref vardı hatırlar mısınız? Sonra Suna gelip her şeyi berbat etmişti.

9. Zeynep-Kerem

Güneşi Beklerken dizisinde Kerem Bursin'e aşık olmuştuk, Zeynep nasıl olmasın! Ama Melis gibi bir faktör vardı ortada...

10. Eyşan-Ezel

Biraz karmaşık da olsa, Ezel bir ara senaryosuyla herkesin ağzını açık bırakmıştı! Ortada bir intikam dizisi varsa, aşk üçgeni olmazsa olmazdır! Bahar-Eyşan-Ezel de onlardan biri işte.

11. Muazzez-Namık

Eve Düşen Yıldırım dizisinde abi-kardeşin aynı kadına aşkını izlemiştik. Gerçekten Muazzez eve yıldırım gibi düşmüştü! Namık ve Sait'i kendine aşık etmişti. Sonrası malum...

12. Necla-Oğuz

Yaprak Dökümü dizisindeki Leyla-Oğuz-Necla üçlüsünü hatırlamayan yoktur!

13. Caroline-Ali

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi yüzünden, hatta Ali Kaptan yüzünden helak olan bir gençlik var! Cemile'nin çektikleri içimize nasıl işledi zamanında.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zenci20

Duygulandım yak aga yak

msp-pixi

Dudaktan Kalbe Cemil olmazmiydi ya da Kenan?

Görüş Bildir