Kötü Kız Rihanna'yı Trump Yorumu İçin Azarlamaya Yeltenip Cevabını Alan Rapçi Azeaila Banks

30PAYLAŞIM

Ben Afrika'da tavuk kesiyordum benim olayla bir alakam yok derken bir yandan da mültecileri ülkeye sokmayalım diyen rap yıldızı Azealia Banks, Rihanna'ya da bulaşma hatası yaptı. Buzzfeed'de karşımıza çıkan ikilinin bu kısa ve öz atışmasını sizler için derledik. #tavuklardanuzakdurun

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/michellerennex/...

Donald Trump'ın son günlerde sebep olduğu gelişmelere artık hepimiz aşinayız. Rihanna da anti-Trump olduğunu açık ve net bir şekilde paylaşmıştı.

Müslüman ağırlıklı 7 ülkeden ABD'ye girişi yasaklayan Trump yasağı sonrasında Riri şu Tweet'i attı; 

"İğrendim. Kahredici haberler. Amerika gözlerimizin önünde mahvediliyor. Böyle bir saçmalığı uygulamaya sokmak için gerçekten de ahlaksız bir domuz olmak lazım."

Azealia Banks'in de Twitter'da sert çıkışları meşhurdur, küfür kıyamet cevap verip 'ne oldum, ne olacağım?' demez pek.

One Direction'daki Zayn Malik'e şöyle bir cevabı olmuştu zamanında; 

"böyle bir cevap verdiğin için bile bir kaltaksın dostum. bu genç rapunzel'in s*kini emmeye devam et seni köri kokulu kıllı o**pu."

"LOL zaynmalik bir i*ne"

Rihanna'nın Trump tepkisine de Azealia 'durur mu hemen yapıştırmış cevabı' tadında bir çıkışta bulununca... şöyle ki...

Yaptığı paylaşımda önce başka bir ülkeye zorla girip, insanları öldürmenin kesinlikle yanlış olduğunu ve bunun sonucunda savaşın ancak Amerika tarafından bitirilebileceğini söylüyor. Afro-Amerikan göçmenlerle ilgili bir sıkıntı görmediğini de ekleyen rapçi kadın, sınırların açılmasının ona kendini güvende hissettirmeyeceğini ekliyor.

"Afro-Amerikan nüfusu bu onlarla ilgili olmayan tartışmanın dışında bırakıyorum. Bu savaşın bir uzantısı, sizler mesihin kim olduğu konusunda tartışırken ben batı Afrika'da tavuk öldürüp primitif takılıyordum. Beni bu konuda es geçin lütfen. Bir tavuk uzatın bana ve defolup gidin başımdan.

Rihanna'ya (bu arada kendisi bir vatandaş değil, oy veremiyor) ve etkisini halkı karıştırmak için kullanan diğer bütün ünlülere gelince hepiniz GERÇEKTEN susup yerinize oturmalısınız. Başkanı yerden yere vurmayı bırakın. Aptalca ve komik geliyor. Bütün bu aklı karışmış insanlar diğer aklı karışmış insanların akıllarını karıştırıyor. Başkanın başarısız olmasını ummak, bir uçağa binip pilotun kaza yapmasını ummak gibi bir şey. 

ABD'nin Orta Doğu'ya girip sağı solu yıkmasının sonra da oradan çıkmasının tatsız sonuçlarının olmayacağını nasıl düşünebiliyorsunuz?"

Rihanna da Azealia'nin tavuk keserken ki tavrını sevmiş olacak ki "tavuklardanuzakdurun, nuggetlarıseviyorum, horozlarımızıkoruyun" etiketleriyle süslediği bu görselle cevap verdi.

"göçmen olunca yapılan surat ifadesi"

Azealia resmen küplere bindi!!!

"Ben sana tavuk nugget yaparım rihanna."

"Rihanna lütfen aptal olmayı bırak da biraz kitap oku. Yalvarırım."

Rihanna kavgayı yine kendi anlayışıyla sonlandırdı... "boş bir odada bağırırken yaptığın surat ifadesi"

Rihanna'nın ardındaki hayran ordusu da bu atışmayı yakından takip ediyordu ki, Azealia'nın İnstagram'ı tavuk emojileriyle doldu taştı.

Demek ki Azealia Rihanna'ya bulaşmadan önce bir kez daha düşünüyormuşuz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hera-sude-r

AZELİA MI RAPÇİ? AZELİA MI RAPÇİ? CİDDİ MİSİN SEN? YANLIŞLIK FİLAN OLMASIN?

nesli-recepoglu

Müslümanlar hakkındaki duyarlılığını kürk giymeyerek de gösterse keşke ama nerde çok duyarlıymış gibi gösteriyo kendini yazık...

helinaymutlu

riri yine bad görlügünü gösterdi helal sana asi kizim be😏

irem-caresiz

Azealia kim? Ah O sadece bir tavuk yakında kesilecek 🔪🐔

csa

Azelia Banks zamanında 212 şarkısıyla popüler olamamış bir tip. Rapçi falan da değil. Popüler müzik kölesi, ünlü olmaya çalışan birisi diyelim. 1-2 şarkısı belki biraz ünlendi ama kendisi pek değil. En azından parasını kazanabileceği kadar degil. Onune gelene boyle saldırarak kendini amerika da birkaç tv programına falan davet ettirmeye çalışıyor herhalde.

Görüş Bildir