Kerimcan Durmaz Yaptığı Röportajla Gündem! "Muhafazakârım, Kur’an Okuyup Namaz Kılıyorum"

1.3bPAYLAŞIM

Kerimcan Durmaz, Posta Gazetesi'nden Canan Danyıldız ile bir röportaj yaptı, tüm bilinmeyenlerini ortaya döktü. Biz de sizler için bu soru-cevaplardan bir kısmını derledik. Çayınız ve çekirdeğiniz hazırsa başlıyoruz!

Kaynak: http://www.posta.com.tr/kerimcan-durmaz-...

İlk olarak haftanın 6 günü çalıştığından ve yoğunluğundan bahsediyor Kerimcan Durmaz.

Neden bu kadar sevildiği sorusuna gelince ise "Çok samimiyim, kendim olmayı seviyorum. Yapmacıklık olmadığı için ilgi görüp seviliyorum." diyerek cevap veriyor.

Ünlü olmayı hep hayal etmiş!

Küçükken takip ettiğim ünlüler vardı. Beyonce, Justin Bieber gibi isimler. Hep diyordum ki; ‘Neden ben değilim?, ‘Neden ben de ünlü olmayayım ki?’ Nasıl olursa olsun, şarkıcı, oyuncu ya da başka bir şey; bir patlama olmasını çok istiyordum. Allah da kalbime göre verdi.

Ancak sosyal medyada araya kimseyi koymamış ünlü olmak için, kendi emekleri ve çabasıyla bu noktada olduğunu söylüyor.

Ne sahne aldım, ne bir yerde biriyle görünmeye çalıştım. Bunların hiçbiriyle bir yere gelmeyi düşünmedim. Sadece ‘bilinmeyi, tanınmayı’ hayal ediyordum. ‘Ben buyum, burdayım; içinizdeyim, buyrun’ demek istedim.

Gelelim nerede büyüdüğüne, lise hayatına...

1994 doğumlu. Yeniköy'de doğup büyümüş. İki ablası var. Babası restoran sahibi, annesi ise ev hanımı. Farklı bir karakter olduğu için lise hayatında birtakım sorunlar yaşamış. Örneğin; "‘Agatha’ diye bir toka markası vardı mesela, köpek şeklinde. Kızlar saçına takardı, ben çantama takmak zorunda kalırdım." diyor. Liseden sonra üniversite okumak istememiş ve iş hayatına atılmış.

"Normal bir hayatımız vardı, ben ne çok yüksek standartlarda yaşıyordum, ne de diplerde bir hayatım vardı. Ortada bir yerde gidip geliyordum."

Büyük markalar ve lüks bir yaşamın her zaman hayali olduğunu da ekliyor röportajına.

Eğer sosyal medya fenomeni olmasaymış, kesinlikle tasarımcı olurmuş!

Lisedeyken A4 kağıtlarına Kerimcan Durmaz Sonbahar/Kış koleksiyonu çizip hazırlarmış. Sonrasını da zaten biliyorsunuz; M.A.C'te makyözlük yapmaya başlamış.

Her şeyinin farklı olmasına gelince...

"Burası çok abartı kaldırabilecek ülke değil. Toplumda ben ve benim gibilerin duruşundan rahatsız olacak insanlar var. Ben onların zaferiyim." diyerek cevap veriyor Kerimcan Durmaz.

Gördüğü ilgiyle devam ediyor konuşmaları...

"Muhafazakar bir toplumda bu kadar ilgil görmek nasıl bir şey?" sorusuna ise sevginin cinsiyetsiz olduğundan ve değişen bir dünyada yaşadığımızdan bahsederek cevap veriyor. Ayrıca yaptığı paylaşımlara da dikkat ediyormuş. "Gerçek hayatımı yansıtsam bu ülkede yer yerinden oynardı. Bir ahlak politikam var. Yaptığım şakaların vs. dozunu bilirim." diyor.

Ailesi her daim arkasında ve destekçi!

Hiç baskı altında büyümediğinden ve hep özgür bırakıldığından bahsediyor Kerimcan. Hiçbir kötü alışkanlığının olmadığını da ekliyor.

Gelelim en merak edilen konulardan birine: Aşk hayatı!

Şu an sevgilisi yokmuş! Peşinden bir hayli koşan insan varmış tabii... "Ben çok kıskanç, zor biriyim. Akrep burcuyum, yükselenim de yay! ‘Buna aşık olurum!’ diyeceğim biri henüz çıkmadı. Tutkulu biriyim" diyor. Bir kere aşık olmuş hayatında.

Nasıl birine aşık olur peki Kerimcan Durmaz?

Konuşmasıyla, hareketleriyle, yaşam biçimiyle benden bir tık fazla olmalı. Maddi-manevi benden yukarda olmalı. Böyle birine aşık olurum. Aptal insana tahammülüm yok. Aşık olacağım adam benden zeki olmalı. 22 yaşındayım, ilişki yaşayacağım insan 26-27 olur ancak! 

Ayrıca güvenin de önemli olduğunu ekliyor.

"Çok aşık olacağınız biri çıksa ve ‘Bu işleri bırakacaksın, sosyal medya filan yok artık!’ dese?"

Miami’den 10 milyon dolarlık ev, 2 milyon dolarlık araba, İstanbul’dan 10 tane ev, hisseler, şirketler vs. hediye ederse, o zaman okey! Kendimi garantiye alırsam tamam! Ama normal bir aşksa, yapmam! Çok garantici biriyim. Duygu diye bir şey var, bir de kariyer var. Duygularla yaşarsın ama karnın doymaz.

Çok eşli olduğunu da belirtiyor. Ancak aşık olursa ve bir ilişkiye başlarsa tek eşli olurmuş.

Aşık olursa asla aldatmayacağını, ama aşık değilse aldatabileceğinden de bahsediyor röportajında. "Aşık olduğum adam beni aldatırsa onu mahvederim, süründürürüm! Off! Onu da aldattığı insanı da öldürürüm."

Kendisini güzel, seksi, zeki ve yakışıklı olarak tanımlıyor!

Sadece burnunda estetik varmış. Makyajlı da makyajsız da güzelim diyor!

Muhafazakar biri olduğunu da ekliyor...

Namaz kılıyorum, oruç tutuyorum, vaktim olduğunda Kuran okuyorum. Duasız hiçbir işim yok. Muhafazakarlığıma laf ettirmem. Bazen bir video ya da fotoğraf koyarken ‘Bu çok tepki alır’ diyorum ve koymuyorum. Değerlerim var kendimi tutuyorum.

Neysem oyum diyor!

En çok kadınlar takipteymiş Kerimcan Durmaz'ı. "Sevenler de sevmeyenler de var; benim gibi birini daha önce görmediyse ben ona itici geliyorum. Ama buna da saygı duyuyorum." diyor ve ekliyor: "Dışarıdan görünen bir şey var, erkeğim. Cinsiyetimi asla değiştirmem."

Son olarak: Ee ne de olsa ablan star bebeğim! 😎

Bu arada isminin ve bu doğaçlama laflarının da patentini almış, haberiniz olsun! 😂

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
portlekgoz

güçlü ve özgür bir insan belli başka kaç kişi sosyal medyada bu kadar hakarete dayanır sokakta aşağılanmalara bazıları para diyor para bile çektirir mi bu hayatı hem adam yeni gay değil hep öyleydi keşke saldıranlarda da dolaptan çıkmış eşcinseller kadar cesaret olabilse unutmayın AŞK SINIR TANIMAZ

omer-cengiz-polatdemir

Allah kabul etsin ne diyelim. Eleştirenler sanki çok namazında niyazında ya, hemen saldırı. Ben de hazetmiyorum lakin burda gömmenin anlamı yok.

irem-solmaz1

Abi size ne adamın yöneliminden, dininden ya. Her koyun kendi bacağından asılır. Onunla Allah arasında olan bir şeye sizin laf etmeniz komik. Baya güldürüyor yani :D Milleti kandırıyorsa da kandırsın prim yapıyorsa da yapsın siz ne karışıyorsunuz ben onu anlamıyorum ghıjfklkg

fqr

saçma

whiteassdaddy

Beyonce seviyormuş.... Ağlattı. Dini kullanmak ne zaman normal oldu aq küçükken Justin Bieber'ı nasıl takip ediyorsun amk 15 yaşında mısın

Görüş Bildir