Görüş Bildir
Haberler
Jennifer Lopez'e Taciz Suçlaması

Jennifer Lopez'e Taciz Suçlaması

Meltem Sevim
14.01.2014 - 20:08

Jennifer Lopez'e Taciz Suçlaması

Jennifer Lopez'in adı, bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş bir olaya karıştı.

'Lopez, çıplak fotoğraflarını göndermem için bana yalvardı' iddiasında bulunan Ruiz, ünlü şarkıcı aleyhine 10 bin dolarlık dava açtı. Ruiz'in iddiasına göre Jennifer Lopez, kendisiyle romantik bir ilişki yaşaması karşılığında iyi bir müzik kariyeri vaadinde bulundu.

Lopez, Ruiz'e gönderdiği ilk mektupta şöyle yazıyordu : 'Bilmeni isterim ki seni hatırlıyorum ve seninle ilgileniyorum. Kocamdan ayrılmayı planlıyorum. Ama şimdilik daha fazlasını söyleyemem. Bana giysili ve çıplak fotoğraflarını gönder.'

Lopez ikinci mektubunda da yine 'çıplak fotoğraflar' konusuna değiniyor. Ünlü şarkıcının ' Demolarını ve kayıtlarını aldım. Ama bana giysili ve çıplak fotoğraflarını göndermen gerekiyor' diye bir kez daha istekte bulunduğu ileri sürülüyor.

Lopez, kendisine üçüncü bir mektup daha gönderip 'bir sevgilim var' yazıp özel hayatıyla ilgili ayrıntılara yer veriyor. Rodrigo Ruiz, bu mektupların kendisine cinsel açıdan sıkıntı verdiğini ve bu yüzden psikolojik yardım almak zorunda kaldığını ileri sürdü.

Jennifer Lopez'in mektupları gönderdiği ileri sürülen posta kutusunun ise 53 yaşında Los Angeles'ta yaşayan bir kadına ait olduğu ortaya çıktı. Jennifer Lopez'in sözcüsü ise bu mektupları ünlü şarkıcının gönderdiğini kesin bir dille yalanladı.

En Son Haber

Kaynak: http://www.ensonhaber.com/jennifer-lo...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın