Görüş Bildir
Haberler
Jaybird Reign Akıllı Bileklik Ay Sonunda Piyasada!

Jaybird Reign Akıllı Bileklik Ay Sonunda Piyasada!

mustafa
18.10.2014 - 00:00 Son Güncelleme: 18.10.2014 - 10:47

Jaybird Reign Akıllı Bileklik Ay Sonunda Piyasada!

Kullanıcısına ne zaman spora başlayacağını ve ne zaman devam etmesi gerektiğini bildirebilen akıllı bileklik Jaybird Reign ay sonunda Amerika için piyasada olacak.

İlk olarak Ocak ayında CES 2014 etkinliğinde ortaya çıkan Jaybird Reign akıllı bileklik yapılan aktivitelere ne zaman devam edileceğini belirtmesi ile diğer akıllı bilekliklerden ayrılmıştı. Bilekliğin tanıtımında ürünün özellikleri dikkat çekse de firma ürün için o gün bir de çıkış tarihi vererek dikkatleri üzerine çekmişti. Tanıtımda Ekim ayını belirten firma sözünde durdu ve ürün 26 Ekim‘de Amerika için piyasada olacak. Jaybird Reign akıllı bilekliğin fiyatı ise 199 dolar olarak açıklandı.

Jaybird Reign akıllı bilekliğin çıkış tarihi ve fiyatı bu şekildeyken özelliklerini hatırlayacak olursak ürün kullanıcısına ne zaman spoar başlaması gerektiğini, ne zaman bitirmesi gerektiğini bildirimler ile bildirebiliyor. Bunun yanında Go-Score uygulaması sayesinde kalp hızını da ölçebilen bileklik uyku izlemesi de yapabiliyor. Bisiklet, koşu ve yüzme gibi farklı spor aktivitelerine özel bildirimler sunabilen Jaybird Reign’in hem iOS hem de Android uygulaması bulunuyor.

Ülkemiz için resmi olarak muhtemelen gelmeyecek olan bu ürünün diğer ülkelerde ki satış fiyatı ve çıkış tarihi de bilinmiyor.

Kaynak: http://www.wearlogy.com/jaybird-reign...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın