Görüş Bildir
Haberler
Işıl'da Mutlu Son Yakın

Işıl'da Mutlu Son Yakın

Fatih
22.06.2014 - 00:18

Işıl'da Mutlu Son Yakın

Önce Rusya'nın Dinamo Kursk takımıyla ön protokol imzalayan, ardından kulübü Galatasaray Odebank ile sözleşme yenileme konusunda anlaşmaya varan kaptan Işıl Alben'in arap saçına dönen transfer sürecinde sarı kırmızılılar açısından sevindirici gelişmeler yaşanıyor

Galatasaray Odebank'ın haftaladır bir numaralı gündem maddesi olan Işıl Alben konusu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak gibi...

Rus ekibi Dinamo Kursk, bir süre önce Işıl Alben'in transferini engelledikleri gerekçesiyle Galatasaray Odeabank'ı Uluslararası Basketbol Federasyonu'na (FIBA) şikâyet etmişti.

Işıl'da geri adım atmak istemeyen D.Kursk, ay başında resmi internet sitesinden Işıl Alben'in kendileri ile sözleşme imzaladığını duyurmuş, yıldız oyuncunun menajerlik şirketi de bu imzayı doğrulamıştı.

Ancak Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer konuyla ilgili olarak 'D.Kursk ve Işıl'ın menajerlik şirketinin yaptığı açıklamalar imzalanan ön sözleşmenin resmi duyurusundan başka birşey değildir. Işıl için D.Kursk ile görüşmelerimiz devam ediyor. Kaptanın kulübünde kalacağı çözümü hep beraber üreteceğimize inancım tamdır' diyerek Işıl'dan vazgeçmediklerini bir kez daha belirtmişti.

Rusların inadı kırıldı!

Öte yandan Işıl'ın transfer süreci hala netlik kazanmamışken, 3puan.com konuyla ilgili yeni bilgilere ulaştı.

Öğrenilenlere göre D.Kursk, konuyla ilgili olarak FIBA'ya yaptığı şikâyeti geri çekti. Artık bir orta yol bulunması gerektiğine inanan Ruslar, konuyu çözüme kavuşturmak için haftaya Galatasaray'la masaya oturmak üzere İstanbul'a gelecek. Eğer Galatasaray, D.Kursk'u ikna edebilirse Işıl Alben, önümüzdeki sezon da sarı kırmızı formayı terletecek.

3Puan

Kaynak: http://www.3puan.com/content?id=3525
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın