Görüş Bildir
Haberler
"İçimizdeki Hainleri Temizleyeceğiz"

"İçimizdeki Hainleri Temizleyeceğiz"

Fatih UZUN
03.06.2014 - 18:17

AKP bir dizi il ve ilçe teşkilatından toplu istifalarla sarsılırken, partinin MKYK üyesi Hüseyin Tanrıverdi ‘içlerindeki hainleri temizleyeceklerini ‘ söyledi. Manisa Milletvekili Tanrıverdi, parti içinde içinde ‘ hainler ‘ olduğunu iddia ederek,“” Bazı hataların affı olabilir, ancak ihanetin asla olmayacaktır ” dedi.

AKP Alaşehir ilçe divan toplantısında konuşan Tanrıverdi, “ Yerel seçim dönemi öncesi parti içinde gruplar oluşturan bazı hainlerin, seçim dönemlerinde partimiz aleyhinde kampanyalar sürdürerek başka partilerle kapalı kapılar ardında pazarlık yaptıklarını tespit ettik. Bu ihanet tohumlarının ne yazık ki partimizde bazı yerlere geldiklerini de müşahede ettik” diye konuştu.

Seçim dönemlerinde parti aleyhinde çalışmak ve partiye zarar vermek tüzük hükümleri gereği kesin ihracı gerektirir” diyen Tanrıverdi, ‘tüzük hükümlerine harfiyen bağlı kalacaklarını ‘ söyledi. Tanrıverdi, “ İhraçlar kaçınılmazdır ve parti seçmenimize ihanet eden bu şebekelerin sonu da gelmiştir. Bu hainler bizi değil diğer partileri karıştırsınlar artık ” dedi.

Son olarak AKP’nin Diyarbakır, Hatay ve Kırıkkale il teşkilatları toplu olarak istifa etmişti.

  • diken.com.tr
Kaynak: http://www.diken.com.tr/dikene-takila...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0