Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Huawei'nin Fitness Ölçeri Bluetooth Kulaklığa Dönüşüyor

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Huawei'nin Fitness Ölçeri Bluetooth Kulaklığa Dönüşüyor

Huawei, bluetooth kulaklık olan bir fitness cihazı üretti.

Talkband B1 adındaki Fitness ölçer, Huawei’nin çıkarmış olduğu ilginç bir cihaz. Cihazın OLED ekranı çıkarılabiliyor ve ekran bluetooth bir kulaklığa dönüşüyor. Huawei’nin bu cihazı yapmasındaki asıl amaç, zorlu sektörde fark yaratabilmek.

Cihaz, Android ve iOS uyumlu. Sadece fitness ölçer olarak da kullanılabiliyor. Bluetooth kulaklık olarak kullanıldığı zaman da fitness ölçme özelliği devam ediyor. Cihaz, adımlarımızı sayıyor ve yaptığımız yolu hesaplıyor ve yaktığımız kaloriyi gösteriyor. Cihazın bir önemli özelliği de şarjı. Talkband’in tam şarjda 6 gün dayanma süresi var ve sadece 2 saatte şarj oluyor.

Talkband, ilk olarak sadece siyah renkte çıkacak, diğer renkler de zamanla gelecektir. Huawei, cihazın tere, kuma ve suya dayanıklı bir malzemeden yapıldığını söyledi ve bu malzemenin aşınması oldukça uzun sürecek.

Cihaz, Amerika’da 130 dolardan satışa çıkacak. Talkband, Fitbit Charge ile aynı fiyatta ve The Microsoft Band’den 70 dolar daha ucuz.

Kaynak: http://techkafa.com/huaweinin-fitness...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?