Görüş Bildir
Haberler
HERE Harita Uygulaması Android Lollipop İçin Güncellendi

HERE Harita Uygulaması Android Lollipop İçin Güncellendi

ATKN
10.11.2014 - 15:52
İçeriğin Devamı Aşağıda

Android’in son işletim sistemi 5.0 Lollipop ile birlikte Material Design’a geçmesi, pek çok uygulamayı da tasarım değişikliği yapmaya götürdü. Google, ardı ardına pek çok uygulamasını bu yüzden güncelledi. Hatta son güncellenen Google uygulamalarından bir tanesi de Google Maps olmuştu.

Google Haritalar’ın rakiplerinden birisi olan ve arkasında Nokia’nın bulunduğu harita uygulaması da HERE da, Android tarafında uygulamayı güncellemekte gecikmedi.

Samsung Galaxy App Store’da 5 yıldız üzerinden 4 yıldız almayı başaran harita uygulaması HERE’ın, toplamda 1 milyon indirme sayısına yaklaştığı da ilk kez buradan resmi olarak açıklandı. HERE, beta versiyon olarak yayında olduğu Android 5.0 Lollipop güncellemesi artık indirilmek üzere online mağazalardaki yerini almaya hazırlanıyor.

HERE haritalar tarafında sesli navigasyon desteği veriyor ve indirilebilir ses paketleri ile ön plana çıkıyor. Kısacası farklı navigasyon sesi dillerini indirebiliyor, navigasyondaki sesin kadın veya erkek tarafından seslendirilmesi konusunda indireceğiniz dosyaya göre seçebiliyorsunuz. Bu sayede artık HERE yakın gelecekte pek çok farklı dili de destekliyor olacak gibi gözüküyor. Bunun da uygulamanın yayılımına pozitif olarak etki edeceği apaçık.

Webrazzi

Kaynak: http://webrazzi.com/2014/11/10/here-h...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0