Hep Övgüyle Nereye Kadar? Burçların İnsanları Çileden Çıkaran En Sinir Bozucu Özellikleri

-
Abone ol

Bazen birinin burcunu öğrenir öğrenmez yüzünüzü buruşturursunuz, bazen de öğrenildiğinde yüz buruşturulan burcun sahibi siz olursunuz. Bunun sebebi belli, bazı kötü özelliklerin burçlarla özdeşleşmiş olması. Peki böyle düşünenler haklı mı, haksız mı? İşte burçların kabul edilmiş en kötü özellikleri, yorum sizin.

1. Koç

Sabırsızlık, istediğini hemen elde etme arzusu Koç burcunu yerli yersiz agresifliğe sürükler. Bu ben, ben diye direten tavrınız doğal olarak karşınızdaki insanı delirtir.

2. Boğa

Rahatınızı bozmamak için sorunlarınızı bile görmezden gelmeniz sizi düşünenleri üzer. Bitmek bilmeyen inadınız, değiştirmediğiniz fikirlerinizle de uğraştırırsınız.

3. İkizler

Sizin en sinir bozucu özelliğiniz çok konuşup her konuda fikrinizi beyan etmeniz olabilir. Kararsızlığınız, çabuk sıkılmanız ve dikkatsizliğiniz de can sıkar.

4. Yengeç

Alınganlığınız ve duygusallığınız abartı boyutuna geldiğinde ve duygularınızda gel-gitler yaşadığınızda anlaşılmakta zorlanırsınız. Sevdiklerinizi aşırı ilgi ve sahiplenmeyle bunaltabilir, dorukta yaşadığınız duygularınızı fazla yansıtabilirsiniz ki bu da her zaman hoş değil.

5. Aslan

Evet, bencilliğiniz ve ukalalığınızdan bahsedeceğiz. Hatalarınızı kabul eder ve biraz daha mütevazı olmaya çalışırsanız insanlar rahat bir nefes alacaktır.

6. Başak

Kendinizi bu kadar eleştirmeniz bir derece ama başkalarını da sürekli eleştirmeniz, kolay sinirlenmeniz, herkesi düzeltip mükemmelleştirme çabanız böyle bir talebi olmayan insanlara ağır gelecektir.

7. Terazi

Sürekli canınızın istediği yönde radikal değişimler ve kararsızlıklar yaşadığınız için bezdirici olabilirsiniz. Tembel ve umursamaz dönemleriniz vardır ve bu da hoş karşılanmaz.

8. Akrep

Kuşkularınız ve kuruntularınızla hem kendinizi, hem çevrenizi yiyip bitirirsiniz. Güvensizliğiniz, ince hesaplarınız, insanları yönlendirmek için kurduğunuz baskılar isyan ettirebilir.

9. Yay

Olayları abartmakta üstünüze yoktur, bazı tepkileriniz aşırı olabilir. Aniden yıkılıp aniden unutabilirsiniz de. Kendi dünyanızda yaşamanız ve duyarsızlığınız rahatsız edici olabilir.

10. Oğlak

Gereksiz konulara takılmanız, gereksiz şeyler yapmanız, herkesi kontrol altına almanız iyi değil. Karamsarlığınız ve insanlarla yakın ilişkiler kurmaktan kaçınmanız da insanların sizden uzaklaşmasına sebep olur.

11. Kova

Umursamazlığınız, insanları sevip sevmediğinizin belli olmaması sizi zor biri yapar. Rutinden sıkılmanız, gel-gitleriniz hayatında düzen ve istikrar isteyen insanlara göre değildir.

12. Balık

Hayal dünyasında yaşamanız, kolay etkilenmeniz, paranızı dikkatsiz harcamanız hoş karşılanmayan davranışlarınızdır. Kolayca vazgeçmeniz, sınırları karıştırmanız da kafa karıştırır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
batuhan-bekir

ollll

tipikteraziii

Sürekli canınızın istediği yönde radikal değişimler ve kararsızlıklar yaşadığınız için bezdirici olabilirsiniz. Tembel ve umursamaz dönemleriniz vardır ve bu da hoş karşılanmaz. TERAZİ ÇOK DOĞRU

theravenwoman

#10 elimde değil yapıyorum

egyptianprincess

AY-NEN

selaminko

koç: Sabırsızlık, istediğini hemen elde etme arzusu Koç burcunu yerli yersiz agresifliğe sürükler. Bu ben, ben diye direten tavrınız doğal olarak karşınızdaki insanı delirtir. valla klasik olacak ama doğru. istediğim veya aklımda olan birşeyi hemen yapmalıyım veya yapılmalı. olmayınca sinirleniyorum bayagı. sürekli ben diyor muyum? o bende pek yok. sadece herkes beni sevsin tavrım var :)

edebiyatciniizz

Üzerime alınmış gibi olmayayım ama yengeçler alıngan falan değil bence üzmeyin insanı gece gece

Görüş Bildir