Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Kıvanç Tatlıtuğ Senin Sevgilin Olmalı?

6.6bPAYLAŞIM

Her gördüğümüzde "Analar ne evlatlar doğuruyor be!" dediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum günü olan bu kutsal günü sizinle paylaşmaktan gurur ve onur duyarım kızlar.

Kıvanç'ın muhteşem oyunculuğu ile hayat verdiği karakterlerden hangisi ile sevgili olsan mutluluğu yakalarsın hiç düşündün mü? Testi çöz ve sonucu öğren!

1. Öncelikle bu minnoş kedilerden birini seç bakalım!

2. Şimdi de ne tür bir ilişki aradığını söyle bize!

Sonsuza dek sürecek cinsten!
İlişki mi? Yok be almayayım biraz takılsak yeter
Tutkulu bir ilişki
Karşılıklı güven duygusunun olduğu bir ilişki
Romantizmin dibine vurabileceğim bir ilişki
Karşılıklı saygı ve sevginin eksik olmadığı bir ilişki

3. Mutluluk bunlardan hangisinin içine gizlenmiş olabilir?

4. Senin nezdinde bir erkeği seksi yapan şey ne?

Az biraz çılgın olması
Romantik sözler söylemesi
Doğal olması
Sorumluluk sahibi olması
Esprili olması
Sahiplenici olması

5. Bir de bu klasik tavlama cümlelerinden kendine yakın bulduğunu seç!

Çok yorulmuş olmalısın. Bütün gün beynimin içinde koşturup durdun.
İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa gidip tekrar mı geleyim?
Çikolatadan bebeklerimiz, bir düğün pastasının üzerinde sence de güzel durmaz mı?
Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin!
Bu güzellik gerçek olamaz, sanırım rüya görüyorum. Bana bir çimdik atar mısın?
Bana kalbine giden yolu tarif eder misin?

6. Diyelim ki bir arkadaş ortamında oturuyorsun.Kapı açıldı ve Kıvanç içeri girdi, hatta sizin masaya geldi oturdu. Meğer arkadaşının liseden arkadaşıymış. Onu etkilemek için ne yaparsın?

N'apcam, kendim olurum tabi ki!
Espriler yapar, dikkatini çekerim.
Bakışlarım varken, başka bir şeye gerek mi var canım?
Entelektüel birikimimle onu etkilerim.
Sessizleşir, onun beni fark etmesi için dua ederim.
Etraftaki aptallara inat, zekamla onu etkilerim.

7. Bir erkeğe şunlardan hangisi en çok yakışır?

Fular
Gözlük
Saat
Üniforma
Takı
Kask/Şapka

8. Son olarak Kıvanç sana hangi hediyeyi alırsa çok sevinirsin?

Parfüm
Çiçek
Takı
Kitap
Sadece bana özel bir şey
Kıyafet

Sen Behlül ile sevgili olmalısın!

Vay vay vayy! Sonucu görür görmez yüzde hemen bir tebessüm mü oluştu ne? Benimki de soru mu canım, oluşur tabi; Behlül gibi birini kapıp da mutlu olmamak mümkün mü? Verdiğin cevaplardan anladığım kadarıyla sen tutku aşığı bir kadınsın. Tutkunun üzerine birkaç tutam da entrika serpiştirdik mi, oooh senden iyisi yok! Yani beybicim, sen hiç canını sıkma. Spontane olan her şeyden nefret ettiğin için, sana mutluluğu Behlül'ün getirecek.

Sen Halil ile Sevgili Olmalısın!

"Modern zamanlarda aşk mı kaldı yahu?" diyorduk ki sen çıktın karşımıza! Cevaplarından anladığımız kadarıyla sen hala gerçek aşkın varlığına inanan, kalp gözüyle ruh eşini arayan, Bülent Ortaçgil şarkılarından fırlamış kadın gibi bir kadınsın! Fazla miktarda da naif olduğunu söylememize de gerek yok sanırım. Masmavi gözleri ve güçlü kişiliği ile Halil senin bu naifliğini taşımak için Alamanya'lardan yola çıktı bile. Ne diyelim tatlım, mutluluğunuz daim olsun...

Sen Kurt Seyit ile Sevgili Olmalısın!

Verdiğin cevaplara göre senin sevgilin Kurt Seyit olmalı. Malum sen öyle sıradan bir kadın değilsin. Bir kere çok zorsun ve dik başlısın da. İnadından bahsetmiyorum bile. Ama konu fedakarlığa gelince de tam bir dünya markasısın. Bu durumda senin kalbini zekası, karizması ve fedakarlığı ile adamın dibi olan Kurt Seyit'ten başkasının çalması mümkün mü? Elbette ki değil! Sonuç olarak aşk konusunu kafana hiç takma, ama nazar boncuksuz da evden çıkma.

Muzaffer ile Sevgili Olmalısın!

Kağıt mendilin, depresyon hırkan ve pikapta çalan şarkın da hazırsa seni sana anlatmaya başlayayım. Öncelikle kalbi, ruhu, beyni aşkla yoğurulmuş bir kadınsın sen. İnsanlardan çok, düşünceleri seversin. Saatlerce muhabbet edip, her an sana bir şeyler katacak birilerini istersin hayatında. Eh buna en uygun kişi de belli: Muzaffer! Birlikte artık saatlerce muhabbet eder, şarabınızı yudumlayıp maziye bakarsınız. O sana şiir okur, sen tebessüm edersin. Hadi yine iyisin, kaptın Kıvanç'ın en romantiğini! :)

Sen Kuzey ile Sevgili Olmalısın!

Verdiğin cevaplara göre sen hırçın, kafasının dikine giden, serseri tiplerden hoşlanıyorsun. Yapmacıklığa da tahammülün yoktur biliriz, senle konuşan açık ve net olacak o kadar! Kuzey hem doğallığı hem serseriliğiyle tam senlik bir sevgili bizden söylemesi. Kontrol edilmesi zor gibi görünse de, onunla romantizmin en gerçek halini, yani aşk halini yaşamanız kaçınılmaz. Bu durumda ne denir ki, şansınla bin yaşa kadın! :)

Sen Gerçek Kıvanç ile Birlikte Olmalısın!

Sen ayakları yere basan, ne istediğini bilen, istediğini cehennemin dibinde bile olsa gidip alan bir kadınsın. Öyle aşk, huzur arayışları içinde kaybolup, gerçek hayattaki amaçlarını unutmaz; aksine hayatı heyecan dolu yaşamayı seversin. Ayıptır söylemesi odun gibi yaşayıp günü geçiren insanlardan da hiç hoşlanmazsın. Bu özelliklerinle de sana en uygun Kıvanç, tabi ki de gerçek Kıvanç! Cipine binip, mekan mekan gezen ünlülere inat, motoruna atlayıp rüzgarla yarışan Kıvanç'ı sen kaptın. Ne diyelim, kıskananlar çatlasın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
berivan44

Sen Behlül ile sevgili olmalısın!

gam6

sen halil ile sevgili olmalısın :D

rystnbll

Sen Behlül ile sevgili olmalısın! Sen Behlül ile sevgili olmalısın! Vay vay vayy! Sonucu görür görmez yüzde hemen bir tebessüm mü oluştu ne? Benimki de soru mu canım, oluşur tabi; Behlül gibi birini kapıp da mutlu olmamak mümkün mü? Verdiğin cevaplardan anladığım kadarıyla sen tutku aşığı bir kadınsın. Tutkunun üzerine birkaç tutam da entrika serpiştirdik mi, oooh senden iyisi yok! Yani beybicim, sen hiç canını sıkma. Spontane olan her şeyden nefret ettiğin için, sana mutluluğu Behlül'ün getirecek.

damla-cankar

Sen Kurt Seyit İle Sevgili Olmalısın!Verdiğin cevaplara göre senin sevgilin Kurt Seyit olmalı. Malum sen öyle sıradan bir kadın değilsin. Bir kere çok zorsun ve dik başlısın da. İnadından bahsetmiyorum bile. Ama konu fedakarlığa gelince de tam bir dünya markasısın. Bu durumda senin kalbini zekası, karizması ve fedakarlığı ile adamın dibi olan Kurt Seyit'ten başkasının çalması mümkün mü? Elbette ki değil! Sonuç olarak aşk konusunu kafana hiç takma, ama nazar boncuksuz da evden çıkma.

lale-crazy

Sen Behlül ile sevgili olmalısın! Sen Behlül ile sevgili olmalısın! Vay vay vayy! Sonucu görür görmez yüzde hemen bir tebessüm mü oluştu ne? Benimki de soru mu canım, oluşur tabi; Behlül gibi birini kapıp da mutlu olmamak mümkün mü? Verdiğin cevaplardan anladığım kadarıyla sen tutku aşığı bir kadınsın. Tutkunun üzerine birkaç tutam da entrika serpiştirdik mi, oooh senden iyisi yok! Yani beybicim, sen hiç canını sıkma. Spontane olan her şeyden nefret ettiğin için, sana mutluluğu Behlül'ün getirecek.

Görüş Bildir