Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Hip-Hop Starı Senin Ruh İkizin?

2.6bPAYLAŞIM

Bu testimizde hip hop dünyasına giriş yapıyoruz. Old School ve Türkçe Hip Hop testleri de sırada!

1. Başlayalım. İş görüşmelerinde sorulan "en büyük zayıflığınız" klişesine verdiğin cevap hangisi?

Çok mükemmeliyetçiyim.
Düşünmekten kendimi alamıyorum. Beynim hep aktif.
Kendimi çok zorluyorum. Hep daha iyisini yapmaya çalışıyorum.
Yaptığım işlere ve ilişkilerime gereğinden fazla özen gösteriyorum.
İş hayatında çok korkutucu olduğumu söylüyorlar.
Çalıştığım sırada ara vermeyi unutuyorum.

2. Hangisini daha rahatsız edici buluyorsun?

İnsanları küçük düşürmekten zevk alan kişiler.
Tahammülsüzlük
Ters ters bakan tipler
Eski sevgilinin yeni sevgilisini göze sokma isteği
Biriyle kıyafet konusunda pişti olmak
Başkalarının benim hakkımdaki yersiz ithamları

3. Peki "East Side Hip Hop" mı yoksa "West Side Hip Hop"

East!
West!
Bir taraf seçmiyorum.

4. Bir ünlüyle ortak çalışma yapacak olsan hangisi olurdu?

Rihanna
Snoop Dogg
Dr Dre
J. Cole
Jay Z
Beyonce

5. Bir hip hop şarkıcısı olsan seninle uğraşan birine nasıl karşılık verirsin peki?

Kavga her şeyin çözümü.
Karşısına çıkar ve iletişim kurmaya çalışırım.
Konu hakkında şarkı yazarım.
Umursamam.
Arkadaşların biriyle şarkı yapar, ortak nokta bulurum.
Public bir alanda onun hakkında ileri geri konuşurum.

6. Hızlı ryhme mı yoksa yavaş rhyme mı tercihin?

Hızlı
Yavaş

7. Hip hop şarkıcısı olsan seni açıklayacak tek kelime ne olurdu?

Getto
Gösterişli
Patron
Kaçık
Çok Yönlü
Umursamaz

8. Son sorumuz Kanye West ile ilgili. Kanye West'i sever misin?

Evet.
Hayır.

"Drake" çıktı!

Sadece rapper değil, aynı zamanda büyük bir şarkıcı olma özelliğiyle ve Rihanna'nın sevgilisi olmasıyla göz dolduran Drake gibi sen de kendini birkaç konuya bölebiliyor ve birçok işe aynı anda odaklanabiliyorsun. Çevrendeki insanlara kendini farklı göstermek gibi bir amacın hiç olmuyor. Duygusalsan duygusalsın, sinirliysen sinirli. Bu da insanların hem seni çok sevip hem de seni kıskanmasına neden oluyor.

"Eminem" çıktı!

İnanılmaz zeki, aşırı komik, çok karizmatik. Sen konuşmaya başladığında ortamda herkes seni dinlemeye başlıyor, çünkü hem duruşunla hem de anlattıklarınla insanları etkilemeyi biliyorsun. Fakat şöyle de bir olay var, öfke kontrolü. Kendine biraz daha hakim olmayı öğrenmelisin. Çünkü hem sana hem de çevrene zarar veren bir durum bu.

"Wiz Khalifa" çıktı!

Snoop Dogg'un kankası. Amber Rose'un eski kocası. Sen Wiz Khalifa'sın çünkü hayatı umursama seviyen baya düşük seviyede. Olaylara pozitif bakıyor, hayattan keyif almayı biliyorsun. Konu işe geldiğinde çok ciddi oluyorsun fakat genel anlamda dalgana bakıyorsun diyebiliriz. Çünkü niye bakmayasın? :)

"Kanye West" çıktı!

Seni sevsinler ya da sevmesinler, sen kendini çok seviyorsun. Bu kesin. Tıpkı Kanye gibi. Bazen burnun çok havada olabiliyor ama kime ne? Sen bunu hak ediyor ve istiyorsun. Yaptığın işlerde hep üst seviyeyi arzuluyorsun. Bazen yaptığın şeyleri gölgede bırakacak işlere de imza atmıyor değilsin çünkü her zaman tartışmaya ve spekülasyonlara açık olman seni canlı hissettiriyor.

"Jay Z" çıktı!

Şu an ve ileride gelmek istediğin hedeflerin hep çok üst. Vizyonun çok geniş fakat hırsların da çok fazla. Olmak istediğin şey için kendini ve çevreni olması gerektiğinden daha fazla yorabilecek bir potansiyelin var ama bu seni daha da saygı duyulası yapıyor. Hırslı ve tutkulu olmak hiçbir zaman kötü bir şey olmadı, olmayacak.

"Kendrick Lamar" çıktı!

Compton'ın sokaklarından çıkmış çekici, yetenekli, başarılı rapper. Dre'nin keşfi olmakla kalmıyor kendini kısa sürede inanılmaz bir noktaya taşıyor. Sen de Kendrick Lamar gibi iyi yaptığın şeyi yaptığın sürece yorulmak bilmeden hep daha iyisini hep daha üstünü hedefleyen ama bunu yaparken gururundan ve onurundan asla ödün vermeyen bir insansın. Hayat önüne engel çıkardıkça daha da yükselecek daha da başarılı olacaksın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-yaran2

İnanılmaz zeki, aşırı komik, çok karizmatik. Sen konuşmaya başladığında ortamda herkes seni dinlemeye başlıyor, çünkü hem duruşunla hem de anlattıklarınla insanları etkilemeyi biliyorsun. Fakat şöyle de bir olay var, öfke kontrolü. Kendine biraz daha hakim olmayı öğrenmelisin. Çünkü hem sana hem de çevrene zarar veren bir durum bu.

zeynep-shady

eminem <3

ziyadin-cakir

"Jay Z" çıktı! "Jay Z" çıktı! Şu an ve ileride gelmek istediğin hedeflerin hep çok üst. Vizyonun çok geniş fakat hırsların da çok fazla. Olmak istediğin şey için kendini ve çevreni olması gerektiğinden daha fazla yorabilecek bir potansiyelin var ama bu seni daha da saygı duyulası yapıyor. Hırslı ve tutkulu olmak hiçbir zaman kötü bir şey olmadı, olmayacak.

davut-ekrem

drake <3 =D

seymissteryo

Wiz kadar şirin bir insan görmedim ❤️❤️❤️❤️

Görüş Bildir