Görüş Bildir

Snoop Dogg Haberleri

Snoop Dogg ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Snoop Dogg ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ghosts'a Snoop Dogg Dlc'si Geliyor
Call of Duty: Ghosts 'un sunucu seslerini hip hopçı Snoop Dogg 'un sesleri ile değiştiren bir DLC duyuruldu.Oyunun hissini bayağı bir değiştiren DLC, 'da 360 ve X-One için gelecek ve 3 dolara satılacak.Snoop Dogg'un seslendirme yaparkenki görüntülerini ve yorumlarını dinlemek için sizi aşağıdaki videoya alalım:
PSY'dan Yeni Video: Hangover
Gangnam Style ile tüm dünyada üne kavuşan Güney Koreli müzisyen PSY, yeni şarkısı Hangover'ı ABD'li rapçi Snoop Dogg ile söylüyor. Hangover videosu bir günde yaklaşık 4 milyon kişi tarafından izlendi bile!
Tüm Zamanların En İyi 10 Rapçisi
Ice Cube rap müziğine lise yıllarında başladı. 1987 yılında NWA adlı rap grubuna giren Ice Cube, bir senelik bir aradan sonra 1988'de NWA'nın Straight Outta Compton adlı albümünde yer aldı. 1990'da gruptan ayrılarak solo çalışmalara başladı. 1990 yılından beri solo albümler çıkartıyor.
Reddit Hisselerini Kullanıcılar ile Paylaşacak!
İnternetin ana sayfası diye tabir edilen Reddit, aldığı 50 milyon dolarlık yeni yatırım sonrası internet tarihinde görülmemiş bir sistem getirmeye niyetleniyor. Yatırımcılar satın aldıkları hisselerin yüzde 10’unu geliştirici takımın bir yolunu bulması halinde içeriği oluşturan kullanıcılar ile paylaşacakları üzerinde anlaştılar. Sistemin nasıl işleyeceği bilinmese bile yatırımcılardan Sam Altman Bitcoin yapılanmasındaki gibi bir çeşit zincir dağıtım sistemi kurulabileceğini söyledi. Altman yaptığı açıklamada Reddit’in ilk kullanıcılarından biri olduğunu ve o zamanlardan bu yana topluluk sitelerinin topluluğu oluşturan bireylere ait olması gerektiğini düşündüğünü ancak bu konuda aklına güzel bir yol gelmediğini aktardı.Yatırım yapanlar arasında ünlü yatırım firmaları Andresseen Horowitz ve Sequoia Capital’in yanısıra Jared Leto ve Snoop Dogg gibi ünlü isimler de bulunuyor. CEO Yishan Wong yaptığı açıklamada aldıkları yatırımın başarılarının göstergesi olmadığını, paranın her an değer kaybedebilecek bir değer olduğunu ve esas değerin zaman içinde sıkı çalışma ile yaratılabileceğini söyledi.
2014 Yılının En Popüler 25 Müzik Videosu
YouTube'un geçtiğimiz günlerde yayınladığı '2014'ün En Çok İzlenenleri' listesine göre, Katy Perry açık ara önde. İşte asla kaçırmamanız gereken, 2014 yılında ilk 25'e girebilmeyi başarmış birbirinden hoş müzik ve videoları: