Gözlerimize İnanamadık! Ünlü K-Pop Grubu EXO'nun Üyelerinden Chen, Sürpriz Bir Mektupla Evleneceğini Açıkladı

87PAYLAŞIM

Hep kötü haberler verecek değiliz ya, bu sefer gözlerinizden kalpler fışkırtacak mutlu bir haberle geldik. Müjdemizi isteriz! 😍

Aylardır kötü haber üstüne kötü haber alıyoruz, K-Pop camiasında iyi haber duymaya hasret kaldığımız bir dönemdeyiz resmen. Ama aktaracağımız bu son gelişmeyle kötü günleri arkamızda bırakmış olabiliriz, inanıyoruz buna!

Ay hadi uzatmadan söyleyin artık dediğinizi duyar gibiyiz, o yüzden hemen açıklıyoruz: EXO üyelerinden sevgili Chen'imiz aşık olmuş, hatta sadece aşık olmakla da kalmamış, bir de üstüne evlenmeye karar vermiş...

Biz Chen'in aldığı bu kararı, yazdığı bir mektup sayesinde öğrenmiş olduk. Bu tarz durumlara alışık değiliz bu sektörde, ajanslar genelde veto eder hayranlar sırt çevirmesin diye, biliyorsunuz.

Ama Chen hem grup üyelerinin hem de ajansı SM Entertainment'ın rızasını almış, sonra da büyük bir açık gönüllülükle olanı biteni hayranlarıyla bizzat kendi kaleminden çıkan sözcüklerle paylaşmış. 

Diyoruz ya, cidden alışık değiliz böyle şeylere...

Chen'in mektubunda yazanlar şöyle:

Merhaba, ben Chen.

Hayranlarıma söylemek istediğim bir şey var, o yüzden bu satırları yazıyorum. Nasıl başlayacağımı bilemiyorum ve oldukça gerginim. Kelimeler yetersiz gelse bile, bize bunca sevgiyi veren hayranlarımıza tüm samimiyetimle ilk önce ben haber vermek istedim. 

Hayatımın geri kalanını birlikte geçirmek istediğim bir kız arkadaşım var. Kararımla ve bu kararın getireceği sonuçlarla ilgili endişelerim vardı. Ancak üyelerle ve ajansla yaptığımız konuşmaların sonrasında, aniden görüp şok olmamanız için haberi sizlere erkenden ben vermek istedim.

Bu dönemde Tanrı’dan bir lütuf geliverdi önüme. Bu süreçte kendimi geri plana almak zorunda kaldım ve ne ajansla ne de üyelerle yapmış olduğumuz planları gerçekleştiremedim. Ama bu lütuf gücüme güç kattı.

Haberi nasıl vereceğim diye düşünerek daha fazla zaman kaybetmek istemedim, o yüzden cesaretimi toplayıp bir an evvel açıklamam gerektiğini düşündüm.

Bu haberi duyup beni içtenlikle kutlayan grup üyelerine ve bana koşulsuz sevgilerini gönderen hayranlarıma çok teşekkür ederim. 

Size duyduğum minnettarlık hissi asla kaybolmayacak ve bundan sonra da hiç değişmeden, daima elimden gelenin en iyisini yaparak verdiğiniz bu sevginin karşılığını vermeye çalışacağım.

Her şey için teşekkürler.

Ayrıca haberler bununla kaldı sanmayın, bombayı patlatıyoruz: SM Entertainment'tan bir yetkilinin yaptığı açıklamaya göre müstakbel gelinimiz hamile!

Yani Chen aynı zamanda bir baba adayı!

Chen'in kız arkadaşı ünlü bir sima değil, bu sebeple detaylara henüz yeteri kadar hakim değiliz. Ancak SM Entertainment'tan yapılan resmi açıklama, düğünün aile arasında özel bir kutlama olacağı yönünde.

Tabii, bu haberi duyan hayranlar hemen Twitter'da tt çalışmalarına başladılar. Bu bomba haberden sonra Chen saatlerdir tt listesinde!

*

Bomba etkili haberler Chen'den sorulur...

*

Daha zıbın hazırlayacaktık, oldu mu şimdi!

*

Eee zamanında dedi dedi de inanmadık...

*

E ne diyelim, mutluluklar Chen!

Darısı diğer üyelerin başına artık...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hira-nur10

ARTIK Bİ TEYZEYİM

zeynep-ulas2

tam tamına 12 sene. vay bee. Helal olsun sırada ki kişinin D.O olacağını düşünüyorum.. Chanyeol olmasını deli gibi istesem de KyungSoo TAKİP EDECEK Chen'i eminim.

grwitcheen

Gelinimiz exol çıksa tadından yenmezzz

grwitcheen

Biz torun torba sahibiyiz artık ama minseokcuğum nasıl kaldırır bunu :D

essagbas

hep birlikte klip çekmiyorlar . herkes kendi kafasında . exo evet çok izleniyor ama kalitesi düşüyor.

Görüş Bildir