Gizemli Durumları Hâlâ Çözülemeyip Gören Herkesin Uykularını Kaçıran Sıra Dışı Fotoğraflar

18PAYLAŞIM

Biz şaşırmadık desek yalan olur...

Kaynak: https://thechive.com/2020/01/16/unexplai...

1. "Arkadaşım yeni bir kamera almıştı ve şarja takılı bir şekilde evde bıraktı...

Telefonuna hareket sensörü bildirimi gelince anlam veremedik. Eve gelip kamerayı kontrol edince, ne olduğunu anlayamadığımız bir şeyle karşılaştık."

"Bu da resmin büyütülmüş hali.

Fotoğrafı görenler, evsiz birinin evimize girmiş olabileceği ihtimalinden bahsettiler. İngiltere'de yaşadığım için, birçok yerde orta çağdan kalma gizli tünellerin olduğunu biliyorum. Belki de bu adam, eve bu şekilde girmiştir. Yani umarım bu şekildedir..."

2. New York valisinin beşinci oğlu Micheal Rockefeller, Papua Yeni Gine'de 1961 yılında kayıplara karıştı...

Bölgenin yerel yamyamlarının itiraflarına göre, onu yediler. Fakat, bazılarına göre; 1969 yılında çekilen bu fotoğraf, Rockefeller'ın hala kabileyle birlikte yaşadığını kanıtlar nitelikte!

3. Lisanne Froon (22) ve Kris Kremers (21) isimli, iki Hollandalı kadın, 2014 yılında, Panama'da doğa yürüyüşü yaparken kayıplara karıştı...

Bundan 10 hafta önce ise, onlara ait olduğu düşünülen kemik parçaları ve sırt çantaları bulundu. Yapılan DNA testinin sonuçlarına göre; kemik kalıntıları, düşünüldüğü gibi onlara aitti. Bu fotoğraflarsa, kadınların sırt çantalarının içinde bulundu. Bazıları, kızların telefonların şarjının kullandıkları fener uygulamasından dolayı bittiğini düşünüyor. Onlara ne olduğu ise bir merak konusu...

Bu fotoğraflar, kaybolmalarından bir saat öncesine ait...

Araştırmacılar hala bu konuyu inceliyor olsalar da, bazılarına göre biri yürüyüş sırasında yaralandı ve diğeri ise onu taşıdı ama bu duruma karşı herhangi bir hazırlıklarının olmaması  ve üstüne bir de kaybolmaları, onları bu felakete sürükledi. 2017 yılında yapılan bir araştırmaya göreyse, bunun bir cinayet olabilme ihtimali de söz konusu!

4. 1948 yılında, Avustralya sahillerine bir erkek cesedi vurdu...

Üstünde oldukça eski bir şiir kitabı olan “tamám shud” yani Farsça ''sonu geldi'' isimli bir eser çıktı. Yapılan tahkikat sonucunda, kitabın tek okunabilen sayfasında, bir el yazısına rastlandı. Bir telefon numarası ve gizemli sembollerle karşılaşan polisler, bunun bir şifre olabileceğini düşündü. Bu şifre, onun ölümüne yol açmış olmalıydı. Yapılan uzun ve detaylı araştırmalara rağmen, adamın kim olduğu ise hala büyük bir sır! Bazıları onun bir ajan olduğunu düşünürken, bazılarıysa bu adamın, cebindeki kitabın ismine ve öldüğü yıla bakarak, Soğuk Savaş ile ilgili bildikleri olduğu kanısında. 

5. 2018 yılının mart ayında, Rusya ve Çin arasında kalan sınır bölgesindeki popüler bir balık avlama alanında, içinde 54 insan eli bulunan bir çanta bulundu...

Ayrıca çantanın içinde doktorların kullandığı düşünülen galoş ve tıbbi malzemelere de rastlandı. Bulunan ellerin, bir hastanenin morgundan çalındığı iddia edilse de, bu durum hala gizemini saklamakta!

6. Daylen Pua (17), 27 Şubat 2015'de, Hawaii' de dışarıya kapalı bir doğa yürüyüşüne katıldı...

Gidiş o gidiş! Önce ailesiyle iletişimi kesilen Daylen'ın, ailesine kaybolmadan önce attığı son fotoğraf ise bu. Ama yakından bakarsanız, fotoğrafta bir gariplik olduğunu görebilirsiniz...

Bu adam da kim?!

7. Sibirya'da oluşan ve tam olarak nedeni hala bulunamayan bu kraterin adı: Patomskiy...

1949 yılında Rus yer bilimci Vadim Kolpakov tarafından bulunan bu kraterin, bilim insanları tarafından, meteor ya da bir volkan olarak oluştuğu iddia edilse de, kraterin 300-500 yıllık olduğu tartışıldığından dolayı tam olarak çözülemedi. İşin ilginç tarafı ise: Kraterin çevresindeki ağaçların çok hızlı büyüdükleri...

8. Yeni bulunan bu fotoğraf, bir japon uçağında öldüğü düşünülen Amelia Earhart'ın, aslında ölmediğini sadece ortadan kaybolduğunu kanıtlar nitelikte!

Bu durum, onun bir ajan olduğu iddiasını destekliyor.

9. Gizemli kadın Babuşka, Kennedy suikastinden sonra, kameralara bu şekilde yakalandı. Bunu kimin çektiği ya da suikastle alakası olup olmadığı hala bilinmiyor fakat birçok insan, onun bir Rus ajanı olduğunu düşünüyor.

Biz akıl sır erdiremedik. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kurtali1983

Gizemli hiç bir durum yok çogu sonuçlanmamış kaybolma vakaları yada cinayetler. Çoğu gizemin sözlük anlamına bile uymuyorlar.

husniyeyaman

Korktum gece gece

bykzlt

"Bu fotoğraflar, kaybolmalarından bir saat öncesine ait" Fas'ta iki işid li terörist tarafından öldürülen iskandinav turistler değil miydi?

Görüş Bildir