Görüş Bildir

Fikret Orman'dan Transfer Açıklaması: "Bir Olabilir, İki Olabilir"

Haberler
> Fikret Orman'dan Transfer Açıklaması: "Bir Olabilir, İki Olabilir"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, transferde bütçelerine göre hareket edeceklerini belirterek, 'Yapmış olmak için transfer yapmayacağız' dedi. Orman, 'Bu transfer bir olabilir, iki olabilir, çok zor ama üç bile olabilir.' ifadelerini kullanarak takıma yapılacak takviye sayısına dair bilgi verdi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gazetecilere yaptığı açıklamada transfer için şu ana kadar bir isim belirtmediklerini söyledi.

Orman, 'Basın mensupları transferi yapıyor, sonra 'olmadı' diyor. Oyuncular geliyor gidiyor. Bizim kimsenin ismini zikrettiğimiz yok' diye konuştu.

Fikret Orman,  şunları kaydetti:

'Bizim söylediğimiz net ifadeler var; bütçemize uyarsa yapacağız. Yapmak istiyoruz. Yapmış olmak için transfer yapmayacağız. Bu transfer bir olabilir, iki olabilir, çok zor ama üç bile olabilir. Bizim şartlarımıza uyarsa alacağız. Kulüplerin, bu transfer çılgınlıkları ve günü kurtarma adına yapılan hareketlerle geldiği noktalar belli. Bizim kurumumuz da bunun gibi acılar çok yaşadı. Aynı acıları bir daha yaşatmayacağız.'

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?