Sadece Oldlar Bilir! Hangi Winx Club Karakterisin?

194PAYLAŞIM

Sen hangi efsane çizgi film Winx Club karakterisin?

1. Yaşını seçer misin?

2. Öncelikle söyle bakalım burcun hangi element grubunda?

3. Asla tolerans gösteremeyeceğin davranış türü hangisi?

Saygısızlık
Bile isteye yapılan kötülük
Dikkate alınmamak
Yaptığım şeylerin karşılığını görmemek

4. Peki bir şeye üzüldüğünde dışarıya bunu yansıtır mısın?

Bir şeye üzüldüğümde hemen ağlıyorum ya içime atamıyorum.
Ağlamasam da hemen yüzüm düşüyor.
Dışarıdan bir kişi beni hiçbir zaman üzgün göremez. Daima güçlü bir duruş sergilerim.

5. İnsanlarla ilişkin daha çok hangi çerçevededir?

Çıkar
Saygı
Sevgi
Özenme

6. Peki insanlara yardım etmek senin için ne kadar önemli?

Vicdanımı rahatsız edecek kadar önemli.
Önemli değil.
Beni alakadar eden bir konu olduğunu düşünmüyorum.
İnsanlara yardım etmek için kendimden feragat edecek kadar önemli.

7. Son olarak bu kelimelerden hangisini gördüğünde ''Bu tam olarak beni anlatıyor'' dedin?

Bloom!

Sen tıpkı Bloom gibisin! Hayatını iyiliğe, insanlara yardım etmeye adamak hoşuna gidiyor. İyilik yapmayı seviyor ve bunun seni geliştirdiğini hissediyorsun. Aklından kötü düşünceler çok geçmiyor, geçen düşüncelerinse üstesinden gelmeye çabalıyorsun. kalbinin doğrularıyla hareket etmeye alışmışsın ve bu doğruların insani duygularla manipüle edilmesine izin vermiyorsun. Bravo sana!

Musa!

Senin karakterinle eşleşen karakter Musa. O kadar iyi kalpli o kadar arkadaş canlısı bir insansın ki, herkesin böyle bir arkadaşı mutlaka olmalı. İnsanları kendisinden çok düşünen ama her zaman diğerleri tarafından kırılan bir kadın kendisi. Sen de o kadar güzel bir insansın ki, sevdiğin insanlar için elinden ne geliyorsa yapıyorsun. Hiçbir zaman kendini ön plana koymazsın. Daima başkalarının iyiliğini ister, onlara yardım edersin. Gerçekten herkesin hayatında senin gibi bir arkadaşı olmalı!

Layla!

Senin karakterinle eşleşen karakter Layla. Sen dünyadaki en temiz kalpli insanlardan birisin! Öyle güzelsin ki insanlar senin yanında daima kendini iyi ve güzel hissediyor. Son derece yardımseversin, yardıma ihtiyaç duyan herkesin yanındasın. Ayrıca çok da çalışkansın, kendini geliştirmek için her şeyi yaparsın! Bu yolda olmaktan vazgeçme!

Tecna!

Senin karakterinle eşleşen karakter Tecna. Kimi zaman hırsını her şeyin önünde tutuyorsun. Bu sana bir şeyler kazandırıyormuş gibi geliyor çoğu zaman, ama kaybettirdiklerini göremiyorsun. Belki içinde büyük bir sevgi ya da zamanında açılan bir yara var. Bilemiyoruz... Tek bildiğimiz, kendini bir zırhın arkasına sakladığın. Bırak etrafındaki insanlar seni daha yakından tanısın, buna izin versen daha çok sevilen, sayılan ve daha büyük zaferler kazanan biri olacaksın!

Flora!

Senin karakterinle eşleşen karakter Flora. Sen tamamen duygu insanısın. Çok seviyorsun, çok bağlanıyor ve tamamen sevdiklerine sığınıyorsun! Bu kötü bir şey değil aslında, sadece tek başına da güçlü olduğunu bilmek zorundasın. Hayatta ne kadar yalnız kalırsan kal, her şeyin üstesinden kendi gücün ve benliğinle gelebileceğini bilmelisin. Bu kadar sevgi dolu olmak asla kötü bir şey değil, ama kendini dinlemende de fayda var.

Stella!

Senin karakterinle eşleşen karakter Stella Sen bir miktar karışık olmakla birlikte, kalbinde sevgi ve iyiliği barındıran birisin. Yani, aslında seni çözmekte biraz zorluk çekiyoruz. Kalbin temiz, insanlara sert görünmeye çalışsan da son derece ponçik bir insansın aslında. Ama bazı küçük sırların olabilir seni sert görünmeye zorlayan... Her şeyin üstesinden sevgi ve iyilikle gelebileceğinden eminiz. Yeter ki sen de buna inan!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
0nur0zdemir

DÖRT ELEMENT ATEŞ, SU, TOPRAK, TAHTA TAHTA NEREDE!!! Bloom! Sen tıpkı Bloom gibisin! Hayatını iyiliğe, insanlara yardım etmeye adamak hoşuna gidiyor. İyilik yapmayı seviyor ve bunun seni geliştirdiğini hissediyorsun. Aklından kötü düşünceler çok geçmiyor, geçen düşüncelerinse üstesinden gelmeye çabalıyorsun. kalbinin doğrularıyla hareket etmeye alışmışsın ve bu doğruların insani duygularla manipüle edilmesine izin vermiyorsun. Bravo sana!

delikanli.kiz

doğru bloom

delikanli.kiz

doğru bloom

parantez

Stella! Küçükken Flora olurdum hep ama 😁

queen_of_the_7_kingdoms

Bloom..

Görüş Bildir