Görüş Bildir
Haberler
Fikret Orman'dan F.Bahçe'ye Pektemek Cevabı

Fikret Orman'dan F.Bahçe'ye Pektemek Cevabı

Fatih
16.01.2015 - 19:12
İçeriğin Devamı Aşağıda

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, transfer ve son günlerde adı Fenerbahçe ile anılan Mustafa Pektemek ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, sağ bek transfer çalışmaları hakkında tüyo verdi. NTV Spor'a konuşan Orman, 'Milosevic gibi genç ve gelecek vaadeden biri mi olacak?' sorusuna 'Belki daha farklı stratejelirimiz olur' diye yanıt verdi.

Orman, Kulüpler Birliği ile Futbol Federasyonu'nun ortak toplantısı sonrası NTV Spor'dan Övünç Özdem'e konuştu.

İlk olarak yeni yabancı kuralı hakkındaki soruyu yanıtlayan Orman, bu konudaki endişelerini ilttiklerini söyledi. Bu kuralın Türk futbolu açısından çok büyük sakıncaları olduğunu, en büyük zararı da Anadolu kulüplerinin göreceğini savunan Orman 'Ama görülüyor ki diğer kulüpler buna hemen geçmek istiyor. Beşiktaş kulübü oyunun kuralları belli olduğu sürece kurallara uyar. Bizim stratejilerimizde büyük değişiklikler olmaz. 14 yabancı almayacağız. Belli bir transfer stratejimiz onu, onu devam ettireceğiz' dedi.

Kendilerinin yanı sıra sadece Eskişehirspor'un kademeli geçişi savunduğunu ama diğer tüm kulüplerin hemen geçisşi istediğini sözlerine ekleyen Orman, 'Biz oyun bozan olmayacağımızı kendilerine ilettik' dedi.

Transfer çalışmaları hakkında da soruları yanıtlayan Beşiktaş Başkanı, 'Çalışmalar devam ediyor, sonuçlanmış olsa açıklarız, uğraşıyoruz, çözmeye çalışıyoruz' dedi.

NTV Spor Muhabiri Övünç Özdem'in 'Alınacak sağ bek Milosevic gibi genç ve gelecek vaaddeen biri mi olur?' sorusuna ise Orman, 'Belki daha farklı stratejelirimiz olur. Biz sonuçlanmadan pazarlık şansımızı etkilememesi için açıklamak istemiyorum' diye yanıt verdi.

Fikret Orman, 'Mustafa Pektemek takımdan ayrılacak' haberleri için ise 'Öyle bir durum olacağını sanmıyorum' dedi. Mustafa'yı çok sevdiklerini ve gönül bağı hissettiklerini söyleyen Beşiktaş Başkanı, 'Onun da bir gönül bağı olduğunu sanıyorum' diye konuştu. Pektemek'e 14 yabancı kararından önce teklifte bulunduklarının altını çizen Fikret Orman, 'Menajerleriyle bir teklifte bulunmuşlar. Çözülür. Onun Beşiktaş'ta mutlu olduğunu düşünüyorum, ayrılacağını sanmıyorum' dedi.

Milliyet

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/fikret-orm...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın