Görüş Bildir

Facebook, WhatsApp ve Instagram'a Erişim Sağlanamıyor: 'Bizimle Kalın'

Anasayfa > Gündem

Kullanıcılar mesajlaşma uygulaması WhatsApp ve sosyal medya platformları Facebook ile Instagram’a erişim sağlayamıyor. Sosyal medya uygulamaları sorunun global olduğunu söylerken yaptıkları açıklamada 'bizimle kalın' mesajı verdiler. 

Milyonlarca kullanıcı, anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp ve fotoğraf paylaşma uygulaması Instagram’a kullanıcılar erişim sağlayamıyor.

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Sayan, Twitter hesabı üzerinden şunları kaydetti:

Konuyla ilgili WhatsApp'tan açıklama geldi.

Konuyla ilgili WhatsApp'tan açıklama geldi.

Şirket, 'Bazı kişilerin şu anda WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede buraya bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler!' ifadelerini kullandı.

Instagram ve Facebook'tan da açıklama geldi

Instagram ve Facebook'tan da açıklama geldi

Her üç sosyal medya platformunu da çatısında barındıran Facebook'un İletişim Direktörü Andy Stone, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, 'Uygulamalarımız ve ürünlerimize erişimde bir sorun olduğunun farkındayız. Mümkün olan en kısa sürede her şeyin normale dönmesi için çalışıyoruz, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.' ifadesini kullandı.

Stone, söz konusu uygulamalara hangi ülkelerde erişim sorunu yaşandığına ilişkin detay paylaşmadı.

WhatsApp'ın ardından Instagram da erişim sorununa ilişkin Twitter'dan açıklama yaparak, 'Instagram ve arkadaşlar şu anda biraz zor zamanlar geçiriyor, bizimle kalın' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
66
55
51
44
35
25
23
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
realscofield12

lan flörtüm içerde kaldııı

gocer

her çöktüğünde bu espiriyi duymaktan,okumaktan bıktım artık amk yeter yeter biraz geliştirin kendinizi

Nini Sza

bagimlilar cildiriyor