Görüş Bildir
Haberler
En Kritik Müdür de Görevden Alındı

En Kritik Müdür de Görevden Alındı

adem kara
23.01.2014 - 11:57
İçeriğin Devamı Aşağıda

En Kritik Müdür de Görevden Alındı

17 Aralık operasyonu sonrası emniyet birimlerinde yaşanan görevden alma kasırgası tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Türkiye'de en çok polisin görev yerlerinin değiştirildiği Ankara Emniyeti'nde bu sabah çok kritik bir görevden alma daha yaşandı

İki yıldır Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü görevini yürüten Hamza Bayındır, 'pasif' görev olarak nitelendirilen İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü'ne tayin edildi. Bayındır'ın yerine ise Terörle Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Hakan Duman getirildi.

Ankara'daki toplumsal olaylardan sorumlu olan Güvenlik Şube Müdürü Mehmet Harman da, görevinden alındı. Harman, Polis Akademisi'ne gönderilirken, yerine Haymana Emniyet Müdürü Kemal Özkoç getirildi. İnşaat Emlak Şube Müdürü Ahmet Cemil Bezci ise 'kızak' görev olarak nitelendirilen Personel Şube Müdürlüğü emrinde görevlendirildi. Bezci bu görevine 3 gün önce 77 emniyet müdürünün görev yerinin değiştirildiği atama dalgasında tayin edilmişti. Bezci, daha önce KOM ve Asayiş şubelerinde önemli görevlerde bulunmuştu.

Sertaç KOÇ/ Ankara | Milliyet

Kaynak: http://gundem.milliyet.com.tr/en-krit...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0