Dünya Tersine Döndü! Gelin-Görümce Bir Oldu, Altınları ve Paraları Alıp Kayıplara Karıştı

 > -

İstanbul'da yaşayan Buse Şule Fariz ile görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp birlikte kayıplara karıştı. Evdeki altın, para ve kredi kartlarını da yanına alan gelin-görümce bebek yaşlarındaki kızlarını da geride bıraktı. 

Show TV'nin aktardığı habere göre, İstanbul'da 3 gün önce Bahriye Dalgıç isimli kadın kızı Buse Şule'ye ulaşamayınca evine gitti. Dalgıç, vede  "Anne biz gidiyoruz, bizi aramayın, peşimize düşmeyin" notuyla karşılaşınca şoke oldu.

Kayıp ihbarında bulundular

Hemen telefonla kızını arayan Dalgıç, hem telefonunu hem de sosyal medya hesabını kapatan kızına ulaşamadı. Daha sonra genç kadının 22 yaşındaki görümcesi ile kaçtığı anlaşıldı. İki genç kadın para, altın ve kredi kartlarını da alarak kayıplara karıştı. Bahriye Dalgıç bunun üzerine emniyete giderek hem kızı hem de kızının görümcesi için kayıp ihbarında bulundu.

Şule Fariz'in eşi, kız kardeşini suçladı

Hem eşi hem de kız kardeşi kayıplara karışan Ahmet Faris ise yaşanan bu olaydan dolayı kız kardeşini suçladı. Eşiyle hiçbir problemini olmadığını iddia eden Faris, "Benim eşimle kız kardeşim gitmiş, bunu kız kardeşime bağlıyorum. Kız kardeşimin bazı sıkıntıları var" dedi.

"Canına kıyarlar diye korkuyorum"

Gözü yaşlı anne Bahriye Dalgıç ise kızına geri dönmesi için çağrı yaptı: "Dön kızım, çocuklar ağlıyor. Canına kıyarlar diye korkuyorum, ne olur çocuğumu bulun."

Genelde çekişmeleriyle bilinen gelin ve görümcenin, bu sefer birlik olup kaçması sosyal medyada da gündem oldu...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AltınİstanbulShow tvSosyal Medyaannegündem
Görüş Bildir