Bütün Gün Çırılçıplak Oyun Oynayan ve Ölene Kadar Yiyeceğini Söyleyen 320 Kg'lık Genç

-

Obezite sorunları artık popüler TV şovlarının bile vazgeçilmez konusu oldu. Ünlü doktorlar ya da diyetisyenler kilo sorunu ölümcül hale gelmiş hastaları alıyor ve iyileştirirken bir hikaye ortaya koyuyor. 

34 yaşındaki Casey King'in hikayesi de bunlar gibi bir TV programında duyuldu. 'Gamer' Casey'nin hikayesini sizler için Unilad'den derledik.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/gaming/707lb-ma...

34 yaşındaki Casey, babası Danny ile birlikte yaşıyor. Genç adamın hayat öyküsü TLC'nin yeni programı 'Family By The Ton'da yer aldı.

Casey kilosu yüzünden neredeyse hiç hareket edemiyor, bu yüzden çalışmıyor. Bütün gün evde konsol oyunları oynuyor ve sık sık babası ile birlikte dışarıdan yemek sipariş veriyorlar.

Casey'nin bir başka özelliği de, hemen hemen hiç kıyafet giymemesi!

Kendini çıktığı programda şu sözlerle ifade etmişti;

Ölene kadar yiyeceğim. Benim için sıradan bir gün, saat 12 gibi kalkmak, hemen bir şeyler yemek, sonra TV sonra oyunlar ve tekrar yatmak. Georgia eyaletinde hava sıcak, tüm kıyafetlerim hem çok dar hem de hareketimi kısıtlıyor. İşte bu yüzden çırılçıplak oturuyorum, özgürüm, kimse bana karışmıyor. Kapı kapalı. Keyfim yerinde. 

Bu sanal gerçekliğin içinde kabul ediliyorum. Kimse beni görmüyor. Orası benim için dışarısı. Orası benim olmak istediğim Casey olabileceğim yer. Kilom ile yargılanmadığım yer."

Casey lise yıllarınında da kilolu olduğunu fakat 34 yaşında bu kadar kilolu bir insan olacağını tahmin etmediğini söylüyor.

Casey daha sonra babası ile aynı eve taşınmış ve babası da ona istediği her an istediği sağlıksız yiyecekleri vermiş. 

"O zamanlar 230 kiloydum. Ama çalışmak giderek zorlaşmıştı. O yüzden işten ayrıldım. Annem de bana dedi ki, 'Bu evde kalmak istiyorsan çalışman gerekiyor', ben de oradan ayrıldım. Gidebileceğim tek yer babamın eviydi. Oraya geldim."

Casey o andan sonra sadece pizza, kızarmış tavuk, Japon yemekleri yemeye ve tüm öğünleri dışarıdan sipariş etmeye başladı.

Babası da ona bu konuda kontrol altına almak yerine, istediği her yiyeceği önüne sununca, Casey'nin kilo problemi şimdiki duruma geldi. 

Casey evin banyosuna sığmadığı için, bahçede hortumla yıkanıyor. Babası ise tüm durumdan şikayetçi;

"Sürekli aynı şey oluyor, ben de yoruldum. Casey daha aktif olmalı ama olmuyor. Sürekli aynı yerde duruyor. Sürekli onun işlerini yapıyorum. Biliyorum yapmamam lazım ama onu ölesiye seviyorum. O benim oğlum. Ona bakmak benim görevim."

Casey'nin kilo verip veremeyeceği henüz belli olmasa da, doktoru, babası ve genç adam arasındaki gerginlik sürüyor.

Ayrıca aynı programda Casey'nin aşırı kilolu kuzenleri Amanda Johnson, Ed ve Amy Long'un hikayelerini de izleyeceğiz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
akvarist

Ben böyle olsam babam bir gün bile beni evde tutmaz. Ertesi gün kapının önüne koyar

geciciex

Affedersin tuvalete bile gidemiyorsun bacağını bile kaşıyamıyorsun ben özgürüm demiş mal......

hknbyrm

Ben babama aynısını desem evlatlıktan reddeder.

chuck-berry

Bu şey değil mi ya: Piremsesler gibiydim ben baba evinde.

turkkalemi

Zor bir durum ama baba tedarikçi olduğu sürece elaman ölüme gider

Görüş Bildir