Görüş Bildir

Bu Kitapların Yanına Zinhar Yaklaşmayın! Kesinlikle Okunmaması Gereken Dünyanın En Gizemli Kitapları

Anasayfa > Iq

Merak uyandırsa da bu kitapların yanına yaklaşmamak gerek!

1. El Azif Necronomicon

1. El Azif Necronomicon

Deli bir Arap olarak bilinen Abdül el Hazred tarafından yazıldığı düşünülen El Azif Necronomicon, dünya üzerindeki tüm büyü kitaplarından çok farklı bir yerdedir. Çünkü bu kitabı okumaya çalışan kişiler üzerinde baskı kurduğu ve sonunda öldürdüğüne inanılır. Buna örnek olarak İtalyan bir papaz verilebilir. Papaz, kitabı tercüme etmeye çalışırken delirir ve hem orijinal hem de çeviri kitabı yok eder. Daha sonra yapılan araştırmalarda kitabın yakılmadığı, fakat kayıp olduğu ortaya çıkıyor. Pek çok devlet büyüğü bu kitabın peşine düşüyor.

2. Kenz-ül Havas

2. Kenz-ül Havas

Günümüzde rahatlıkla bulunabilen, fakat bu konu hakkında bilgisi olmayan kişilerin uzak durması gereken Kenz-ül Havas, büyük alimler tarafından kullanılmaktadır. Kötülüklere karşı iyi bilgiler içeren kitap, doğru kullanılmazsa kötü sonuçlar doğurabilir.

3. Monolitin İnsanları

3. Monolitin İnsanları

Kara büyü üzerine yazılan kitaplar arasında yer alan Monolitin İnsanları kitabının yazarının akıl hastanesinde çıldırarak öldüğü söyleniyor.

4. Gölgeler Kitabı

4. Gölgeler Kitabı

Neo-pagan bir cadı tarafından yazılan Gölgeler Kitabı, kara büyü ve cadılık hakkında sayısız bilgi barındırıyor.

5. Tibet Ölüler Kitabı

5. Tibet Ölüler Kitabı

Ölen kişilerin diğer tarafta nasıl davranması gerektiği hakkında çeşitli bilgiler barındıran Tibet Ölüler Kitabı, bazılarına göre kutsal bir kitap olarak görülür.

6. Cinler tarafından Hz. Süleyman'a atfedilen kitap

6. Cinler tarafından Hz. Süleyman'a atfedilen kitap

Bu kitap hakkında pek çok rivayet dolaşmaktadır. Bu rivayetlerden en bilineni ise kitabın cinler tarafından yazılarak Hz. Süleyman'a hediye edilmesidir. Başka bir rivayete göreyse bu kitap Hz. Süleyman tarafından yazılmıştır.

7. Grimoire

7. Grimoire

İçerisinde bir büyücü için gerekli olan tüm bilgilerin yer aldığı Grimoire, çok etkili bir kara büyü kitabı. Kesinlikle uzak durulması gerekenler arasında...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir 👇

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
59
40
19
17
6
5
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Hey gidi Onedio neydiin ne oldun. Yazık :( İçerik hazırlayıcı Necronomicon'u gerçek bir kitap sanıyor. Hayır herkes elbette bilmek zorunda değil ama bir araş... Devamını Gör

imo teph

Tam bunu yazmaya gelmiştim, eline sağlık arkadaşım.

hasmetlihasmet

Editörün üslubu; sanki her sahafcıda bulunacakta aman almayın der gibi

Endoplazmikretikulum

bu ülkede yaşananlar delirtmedi beni,bu kitaplarla mı delircem amk....nerden bulabiliriz lan bu kitaplardan..pdf falan da mı yok...link veriiiiinnnnnnnnn...!... Devamını Gör