Boomerang ile Gmail Kullanımı

0PAYLAŞIM

Eğer Gmail kullanıyorsanız, Boomerang eklentisi size mesajlarınızı gelecek bir zamanda gönderme opsiyonu sunuyor tabi bunun yanında anında mesaj gönderme isteğinizi de gerçekleştirmeye devam edebileceksiniz.

Gecenin geç bir vaktinde ya da haftasonunda aklınıza gelen ve çalışma arkadaşlarınızla  paylaşmak istediğiniz bir mail olabilir ve bunu garantiye almak için Gmail’in Boomerang eklentisini kullanabilirsiniz.

Bunu yapabilmek için www.boomeranggmail.com adresine girerek, kırmızı “Install Boomerang” butonuna basarak bu eklentiyi gmailinize kaydedebilirsiniz. Bu işlemden sonra artık maillerinizi hemen yazıp gelecekte bir zamanda gönderilmek üzere ayarlayabiliyor olacaksınız. Bunu yapmak için her zaman yaptığınız gibi mailinizi yazıp “Send Later” butonuna basarak gönderim zamanını ayarlayabilecekiniz. Bunun yanında boomerang maillerinizi arşivlemenize de yardımcı olan bir eklenti. Ayrıca gönderdiğiniz mesaja cevap geldiği anda sizi haberdar etmesi için ayarlayabilir ve bu şekilde gelen maillerin kaybolup gitmesini ve önemli mesajları gözden kaçırmayı engellemiş olabilirsiniz.

Mobil ve Android’lerde kullanılabilmesinin faydasını da hiç olmadık bir yerde ertesi gün yapmanız gereken bir işiniz olduğunda göreceksiniz, örneğin dışarda yemektesiniz ve ertesi gün ofiste yapmanız gereken çok önemli bir iş var, o anda bir mail yazıp tam hatırlamanız gereken zamanda size ulaşmasını sağlayabilirsiniz, örneğin ertesi sabah saat 09:00’da.

Tüm bunların yanında Boomerang size;

Faturalarınızı ödemeniz,

Doğumgünü, tatil vb. hatırlatmalar,

Farklı zaman dilimlerinde insanlarla iletişim gibi bir sürü hatırlatma yaparak hayatınızı çok kolaylaştıracak.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir