Görüş Bildir
Haberler
Beşiktaş'ta Para Krizi

Beşiktaş'ta Para Krizi

Mustafa Murat ARSLAN
04.03.2014 - 04:08 Son Güncelleme: 04.03.2014 - 11:07

Beşiktaş'ta Para Krizi

Beşiktaş’ta yaşanan para krizi başkan Fikret Orman ile 2. başkan Ahmet Nur Çebi’yi karşı karşıya getirdi

Beşiktaş’ta yaşanan mali kriz başkan Fikret Orman ve ikinci başkan Ahmet Nur Çebi’yi karşı karşıya getirdi… İkili, siyah-beyazlıların loca ve bilet satışı sonrası kasaya giren yaklaşık 2 milyon TL’nin nasıl kullanılacağı konusunda fikir ayrılığı yaşadı.

Başkan Orman, Vodafone Arena inşaatının durmadan devam etmesinin şart olduğunu, bu inşaatı prestij meselesi olarak gördüklerini söyleyip, söz konusu paranın burada stat ödemeleri için kullanılması gerektiğini belirtti.

PERSONEL RAHATSIZ

Çebi ise paranın futbol takımına ödenmesi gerektiğini ifade etti. Nitekim Medical Park Antalya maçı öncesinde kampa giren takımın gündeminde sezon başından beri ödenmemiş olan 26 maçbaşı ücret, 8 maç primi ve 3 aylık maaşlar vardı… Çebi, “En azından bir miktar ödeme yapıp Ümraniye’yi rahatlatmamız lazım. Oraya gidemiyorum çünkü ödemeleri söylediğimiz zamanlarda yapamadık ve sıkıntı gün geçtikçe büyüyor” dedi.

Ancak Orman, Çebi’nin bu önerisini kabul etmeyip paranın Vodafone Arena inşaatı için değerlendirilmesi konusunda ısrarcı oldu…

Öte yandan Ümraniye’de çalışan personelin de 2 aydır maaşlarının ödenmediği ortaya çıktı. Bunu yanı sına eski personelin, Önder Özen’in göreve gelmesinden sonra işe alınan personele oranla maaşlarının çok düşük olması sebebiyle rahatsızlık duyduğu ve verilen zam sözlerinin tutulmadığı gerekçesiyle keyifsiz oldukları öğrenildi.

VATAN

Kaynak: http://www.spor1903.com/besiktasta-pa...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın