Aslan Burcu İnsanları Hakkındaki Düşüncelerini Mizahla Harmanlayan 15 Aslansever

-
1 dakikada okuyabilirsiniz
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.

''Aslan kişiliğinde canlılığı, yaşam gücünü, ihtirası ve asaleti temsil eder. Asla kendisinden şüpheye düşürmeyecek güçlü bir yapıya sahiptir ve son derece sıcak kalplidir. Bunun yanında kibirli, küstah ve kendini beğenmiş de olabilir.''

Bunlar Aslan burcu insanları hakkında genel olarak kabul ettiğimiz şeyler. Pekii Twitter ahalisi bu konu hakkında ne düşünüyor? 😬 Hep beraber bakıyoruz. İyi eğlenceler. 😂

1. 

nnisangnc

2. 

turuncumsusari

3. 

vestenformane

4. 

xrem__

5. 

seymij

6. 

ikranurkum

7. 

noistemiyorum

8. 

antibiyotigimm

9. 

mutemadiben

10. 

zvlali

11. 

vestenformane

12. 

yinemihakliyim

13. 

aypardonya

14. 

sivribiber

15. 

multeci_

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
viyol10sel

Şaka maka ilkokulda 5 lisede 3 yıl sınıf başkanıydım. Ünide bir yıl bölüm ve 4. sınıflar temsilciydim. 20 yaşında apartmanda yönetici oldum takım sporlarında hep kaptandim ama hep boş işler iş dünyasında o seviyeye gelemedim çünkü yalakalik kendinden ödün vermek bir aslana ters. O yüzden hemen yol veriyorlar yada sınırını belirliyorlar. Ego herkeste var yeter ki kibire aşırı narsizme dönüşmesin. Bu aralar doğumgünü olan tüm Aslanlara selamlar. iyi ki varız yoksa napardi diğer sıradan çinko piller :))

fatihsema2645

Hepimiz aynı kaderi paylaşıyoruz kahretsin. :D 16 Ağustos benim doğum günüm, tarihin güzelliğine bakar mısın? :)) Aslan olmak ayrı 16 Ağustos Aslanı olmak apayrı :D :D Allah herkese nasip etmiyor işte. :)

gece-gunes

E siz ( sözde , size göre) kötü yönleri yazmışsınız. İyi yönü yazmak işinize gelmedi değil mi?. Buram buram kıskançlık akan bir içerik.

gece-gunes

Ay ne kadar mükemmeliz yahu.

doctor-what

aslan burcu kesinlikle kibirlidir abi aksi iddia edilemez ki bunu kendimden biliyorum

delirium

Hadi hadi kıskanmayın. Aslan burcu olmak bambaşka bir ayrıcalıktır. Doğduğumuzdan itibaren mükemmeliz. Kibirli olduğumuzu söyleyenlere kulak asmayın. Zaten söyleyenler mükemmel olmayan insanlar.

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

Twitterastroloji
Görüş Bildir