Anne Olmak İçin Doğurmak Şart Değil! Evlat Edinerek Herkese Umut Olan Ünlüler

16bPAYLAŞIM

Anne olmak için yorgunluğu, uykusuzluğu, kendinizden ödün vermeyi göze almanız gerekir ancak doğurmanız şart değildir. Evlat edinerek de bir bebeği büyütebilir, onun ilk adımlarına şahit olabilir, hayatının her anında yanında yer alabilirsiniz. Evlat edinerek topluma örnek olan, en azından bir insanın hayatında çok şeyi değiştiren ünlüleri sizler için derledik.

1. Esra Akkaya

Oyuncu Esra Akkaya, ikiz bebeklerini hamileyken kaybetti. Pes etmedi, defalarca tüp bebek tedavisi gördü ancak bebek sahibi olamadı. Türkiye’de evlat edinebilmek için yaş engeline takıldı. Bu nedenle Etiyopya’da yaşayan bir bebeği iki buçuk aylıkken evlat edindi. Can Alex’le fotoğraflarını sosyal medya üzerinden sık sık paylaşan Esra Akkaya, anneliğin yalnızca doğurmayla başlamadığını kanıtlıyor.

2. Nilüfer

Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı’ya kavuşmak için tam iki yıl bekledi. Şimdilerde genç bir kız olan Ayşe Nazlı, Nilüfer’le birlikte adeta yeniden hayat buldu.

3. Mutlu Tönbekici

Gazeteci Mutlu Tönbekici aslında koruyucu anne. Yani kızının ailesi gelip onu almadığı sürece her zaman onun annesi olacak. Şimdilerde okula başlayan minik kızını hiç tecrübesi olmamasına rağmen cesurca büyüten Mutlu Tönbekici kocaman bir alkışı hak ediyor.

4. Charlize Theron

Güney Afrikalı oyuncu Charlize Theron, ilk olarak oğlu Jackson’ı evlat edindi. Jackson üç yaşına geldiğinde de kızı August’u… Charlize Theron her fırsatta anne olmaktan gurur duyduğunu söylüyor, biz de kendisiyle gurur duyuyoruz!

5. Sandra Bullock

Sandra Bullock, 2010 ve 2015'te iki bebek evlat edinerek onların hayatlarına dokundu. Hayatları boyunca her zaman yanında olacağını söyleyen Sandra Bullock, çok zor bir karar olsa da şüphesiz ki çok mutlu...

6. Madonna

Madonna 2006 ve 2009 yıllarında Malavi’de kanunları çiğneyerek iki erkek bebeği evlat edindi. Mercy ve David şimdi koca adam oldu. Bu yıl ise yine Malavi’den ikiz kız kardeşleri evlat edindi.

7. Mary Louis Parker

Mary Louise Parker da öz çocuğu olmasına rağmen evlat edinenlerden… Brad Pitt’in “O harika bir anne” diye bahsettiği Parker, Ash adını verdiği kızına yeni bir hayat armağan etti.

8. Meg Ryan

Romantik komedilerin starı, gözyaşlarımızın sebebi Meg Ryan’ın bir oğlu vardı. Daha sonra Çinli bir bebeği evlat edindi. Şimdilerde genç bir kız olan Daisy, annesiyle sık sık objektiflere yansıyor.

9. Sharon Stone

Sharon Stone üç erkek annesi ama hiçbirini kendisi doğurmadı. Onları doğurmadığı için üzülmediğini, onların kendisini seçtiğini her fırsatta dile getiren Stone, insanlığa umut aşılıyor.

10. Nicole Kidman

Nicole Kidman, Tom Cruise ile evliliğinde Connor ve Isabella adında iki bebeği evlat edindi. Hatta Isabella’nın düğününü bile gördük…

11. Diane Keaton

Oscar’lı oyuncu Diane Keaton da iki bebeğe hayat verdi.

12. Kirstie Alley

Ünlü oyuncu Kirstie Alley'nin de biri kız, biri erkek olmak üzere iki tane evlat edindiği çocuğu var.

13. Angelina Jolie

Bu liste onsuz olmazdı… Evlat edinmek denince Angelina Jolie’den daha koca yüreklisi yoktur diye düşünüyoruz. Brad Pitt ile evliliği öncesinde bir bebeği evlat edinen Jolie, evliliği sırasında da iki bebeği evlat edindi.

Peki, bu ünlülerin evlat edinildiğini biliyor musunuz?

Başarılarıyla Tanıdığınız Fakat Evlatlık Olduklarını Muhtemelen Bilmediğiniz 15 Ünlü - onedio.com
Başarılarıyla Tanıdığınız Fakat Evlatlık Olduklarını Muhtemelen Bilmediğiniz 15 Ünlü - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
haralagurele

Darısı bana :)

kabukichonunyildizi

Açıkçası bebeği olmayan insanlar için tüp bebeği saçma buluyırum. bu dünyada bir sürü aç fakir annesiz babasız yada ailesinden şiddet istismar gördüğü için alın beni buradan diye yalvaran insanlar var maalesef. Ne kadar doğum mucize bir şey olsada annelik sıfatının kanından yada içinden çıkaracağımız bir şey olmadığını anlaması gerek insanlık. Dünya zaten kötüyken yeni birini dünyaya getirmektense dünyada yapayalnız çaresiz birini evlat edinmek bana göre daha kutsal bir şey bence <3

Görüş Bildir