Görüş Bildir

Brad Pitt Haberleri

Brad Pitt ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Brad Pitt ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

İronik Sahneleriyle İzleyicinin Algılarıyla Oynayan Muhteşem Ötesi Filmler
Merhabalar. İronik filmler izleyenleri hem eğlendiren hem de düşündüren filmlerdir. Bu filmlerde kara mizah, toplumsal eleştiri, algı oyunları, bolca metafor kullanımı ve beklenmeyen olaylar vardır. Bu içerikte sizlere sinema tarihinin en ironik 10 filmini listeledik. Aralarında izledikleriniz varsa yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. İzlemeyenlere de şimdiden iyi seyirler dileriz.
Ufkunuzu Açacak En İyi 14 Kişisel Gelişim ve Motivasyon Filmi
Kişisel gelişim her insan için oldukça önemli. Zira eğitim ve öğrenme hayat boyu devam ediyor. Her öğrendiğimiz yeni bilgide, kendimizi geliştirdiğimiz her konuda daha iyi şeyler yapabilme, faydalı olma ve fark yaratmak üzere kendimiz olayların ortasında buluyoruz. Bu nedenle kişisel gelişim ve motivasyon oldukça önemli. Biz de sizler için azim içeren, motive edici, umut veren, ders veren, başarı öyküsü içeren hatta öğrenciyseniz ders çalışmaya motive edici kişisel gelişim ve motivasyon filmlerini bir araya getirdik. Kişisel gelişim için ne yapmalıyım diyorsanız bu filmleri izleyerek başlayabilirsiniz. Keyifli seyirler! Film açıklamaları beyazperde.com adresinden alınmıştır. 
Samsung'dan Retweet Rekoruna 3 Milyon Dolar Bağış
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 86. Oscar Ödülleri'ne hiç şüphesiz retweet rekoru kıran selfie fotoğraf damga vurmuştu . Ünlü komedyen ve aktris Ellen Degeneres'in selfie fotoğrafında Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Kevin Spacey ve Brad Pitt gibi önemli isimler yer alıyordu. Bu resmi, Twitter hesabından paylaşan Degeneres'in bu tweeti retweet rekoru kırdı. Peki bu olayın Samsung ile alakası ne? Belki fark etmediniz ancak gecenin sponsorlarından birisi de Güney Koreli teknoloji devi Samsungdtu . Ellen Degeneres de bu fotoğrafla bir nevi Samsung'un viral reklamını yapmıştı. Bu fotoğraf da haliyle bir Samsung telefon ile çekilmişti. İşte Samsung bugün yaptığı açıklamayla bu fotoğrafın sahibi diyebileceğimiz Ellen Degeneres'in seçeceği 2 farklı vakfa 3 milyon dolar bağışlayacağını duyurdu. Belirtilene göre bu 3 milyon dolar St Jude's' ve 'Humane Society' isimli vakıflara bağışlanacak.teknokulis