Görüş Bildir
Haberler
Alex Telles Bilmecesi Sürüyor

Alex Telles Bilmecesi Sürüyor

Fatih
20.01.2014 - 21:02

Alex Telles Bilmecesi Sürüyor

Alex Telles'in Galatasaray'a transferinde her geçe gün ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Şimdi de futbolcunun menajerinin istekleri imzaların atılmasını geciktiriyor.

Yılan hikayesine dönen Alex Telles transferinde Galatasaray uzun süren görüşmelerin ardından oyuncunun kulübü ile anlaşmaya varmış ve Gremio'nun istediği teminat mektubu sorununu çözmüştü. Kriz, sarı-kırmızlı kulübün başkanı Ünal Aysal'ın araya girmesi ile çözüme kavuşmuştu.

Bu olumlu gelişmenin ardından Alex Telles geçtiğimiz cuma günü İstanbul'a gelerek sağlık kontrollerinden geçmiş ve oyuncu ile görüşmelere başlandığı kamuoyu aydınlatma platformuna bildirilimişti.

Brezilyalı sol bek ile imzaların atılması ve oyuncunun Antalya kampına katılması beklenirken bu kez Alex Telles'in menajeri Fernando Otto'nun istekleri yeni bir krizin yaşanmasına neden oldu. Transferdeki pürüzleri gidermek için Otto ile görüşen Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun gereken ilerlemeyi kaydedemedi.

Yaşanan bu beklenmedik gelişmenin ardından başkan Ünal Aysal'ın devreye girmesi ve menajer Fernando Otto ile bir araya gelerek transeferi sonuca kavuşturması bekleniyor.

Sarı-kırmızılı yönetimden gelen bilgilere göre Aysal-Otto zirvesinin ardından Alex Telles, sarı-kırmılılara beklenen imzayı atarak Antalya kampına katılacak.

Gazetesport

Kaynak: http://www.gazetesport.com/haber/1354...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın