Görüş Bildir
Haberler
Alex'e Fenerbahçe İle Jübile Sözü

Alex'e Fenerbahçe İle Jübile Sözü

Fatih
18.11.2014 - 18:40

Alex'e Fenerbahçe İle Jübile Sözü

Coritiba Başkan Adayı Bacellar, gelecek ay yapılacak seçimleri kazanması durumunda Alex de Souza'yı devam etmesi için ikna edeceğini söyledi, Fenerbahçe ile jübile vaat etti.

Brezilya'nın Coritiba kulübü seçim sürecine girdi. Vilson Ribeiro de Andrade'nin başkan olduğu kulüp, Aralık ayının ortasında yeni başkanını seçecek. Andrade, 2017'ye kadar yeşil-beyazlıların başında bulunacak kişiyi belirlemek adına yeni dönem için de aday olduğunu duyurdu.

Diğer başkan adayı ise kulüp üyelerinin karşısına sürpriz bir Alex de Souza vaadiyle çıktı. Coritiba başkanlık seçimlerinde Andrade'nin rakibi olacak Rogerio Portugal Bacellar, seçimi kazanması durumunda futbol hayatını sonlandırma kararı alan takımın yaşayan efsanesi Alex'i bir yıl daha oynamaya devam etmesi için ikna edeceğini söyledi.

Bacellar ayrıca oyuncunun futbolu bıraktığı zaman da şanına yaraşır bir jübile sözü verdi. Alex'in önemli başarılar kazandığı iki eski kulübünü hatırlatan başkan adayı Palmeiras ve Fenerbahçe takımlarıyla Coritiba'nın karşılaşarak Brezilyalı oyuncunun aktif futbolculuk kariyerini noktalayacağını dile getirdi.

Mevcut başkan Vilson Ribeiro de Andrade ile sorunları olan bunlar karşılıklı atışma şeklinde zamanında basına da yansıyan Alex de Souza'nın bu durumda nasıl bir karar alacağı şimdiden merak konusu oldu. Alex Aralık ayında liglerin sona ermesinin ardından futbolu bırakacağını açıklamıştı.

Eurosport

Kaynak: http://tr.eurosport.com/futbol/brezil...
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın