İstanbul Emniyeti'nde Değişmeyen Müdür Kalmadı

 > 
158PAYLAŞIM

İstanbul Emniyeti'nde Değişmeyen Müdür Kalmadı

Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “17 Aralık Operasyonu" sonrası İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde bir çok yer değişikliği yaşandı. Değişikliklerin ardından yeri değişmeyen tek müdür bile kalmadı

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından dün yapılan son değişiklikle 27 müdür ve müdür yardımcısının İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki kadroları, İstanbul'daki polis okullarına alındı. Atanan kadroların büyük bölümünün ortak özelliği "17 Aralık Operasyonu" sırasında kritik görev ve koltukları paylaşan isimler olmaları. Atamalarla, aralarında operasyonu yapan Organize Şube Müdürü Nazmi Ardıç ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Yakup Saygılı'nın da bulunduğu 27 müdür ve müdür yardımcısının İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile ilişkisi kesilmiş oldu.

Posta

Haberin Tamamı İçin:

17 Aralıkçı Polislerden Eser Yok Şimdi

17 Aralık Operasyonu sonrası İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde birçok yer değişikliği yaşandı, çok sayıda müdür ve müdür yardımcısının görev yeri değişti.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından dün yapılan son değişiklikle 27 müdür ve müdür yardımcısının İstanbul Emniyet Müdürlüğü 'ndeki kadroları, İstanbul'daki polis okullarına alındı. Atanan kadroların büyük bölümünün ortak özelliği "17 Aralık Operasyonu" sırasında kritik görev ve koltukları paylaşan isimler olmaları. Atamalarla, aralarında operasyonu yapan Organize Şube Müdürü Nazmi Ardıç ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Yakup Saygılı'nın da bulunduğu 27 müdür ve müdür yardımcısının İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile ilişkisi kesilmiş oldu.

BirGün

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir