'Yılanın Başı Küçükken Ezilmeli' Demişti: Küçükçekmece'deki Çocuk İstismarını Öven Kadın Serbest Bırakıldı

 > 
23PAYLAŞIM

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde 5 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunulması sonrası sosyal medya hesabından, "Yılanın başı küçükken ezilmelidir." paylaşımı yapan kadın İzmir'de gözaltına alınmıştı. Adının M.I.T. olduğu öğrenilen kadın, çıkartıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

AA'nın aktardığı habere göre, sosyal medyada Küçükçekmece'de yaşanan çocuk istismarını öven paylaşımı nedeniyle bugün gözaltına alınan M.I.T., emniyetteki işlemlerinin ardından Karşıyaka Adliyesine sevk edildi.

Savcılık sorgusu tamamlanan M.I.T, çıkartıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

'Bugün bunu yaşamış olması daha iyidir' demişti

İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri, 22 Nisan'da Küçükçekmece'de 5 yaşındaki kız çocuğunun cinsel istismara uğraması sonrası sosyal medya hesabından, "4 yaşındaki çocuğun yeri annesinin yanıdır. Bakamıyorsan doğurmayacaksın. Ayrıca bize kötü gibi görünen durumlar belki de bizi daha kötüsünden korumak için öyledir. Yani ilahi adalet var. Yılanın başı küçükken ezilmelidir. O çocuğun ailesi AK Parti'nin yemlediklerinden ise ve bir gün ortalıkta gezinip bilinçsizce AK Parti'yi destekleyenlerden biri olacaksa bugün bunu yaşamış olması daha iyidir. Değmez bu insanların çocukları için bile olsa..." paylaşımını yapan kadının İzmir'de yaşadığını tespit etti.

Zanlının M.I.T. olduğunu belirleyen ekipler, kadını Karşıyaka ilçesindeki evinde gözaltına almıştı.

'Silmeye çalıştım ama hemen dağıldı'

Sosyal medya hesabında "yaşam koçluğu yaptığı" yönünde bilgiler bulunan M.I.T'nin bu işi yapmadığını beyan ettiği ve emekli olduğunu söylediği öğrenildi. Şüpheli kadının ifadesinde ise yaptığı paylaşımdan pişmanlık duyduğunu belirterek, "Sosyal medya hesabından yorum olarak paylaşmıştım. Çok pişmanım. Silmeye çalıştım ama silene kadar hemen dağıldı." dediği öğrenildi.

İstanbul Küçükçekmece'de 5 yaşındaki çocuğa istismarda bulunulmuş, olayla ilgili bir kişi tutuklanmıştı👇

Küçükçekmece'de Çocuğa Cinsel Saldırı: Zanlı Tutuklandı - onedio.com
Küçükçekmece'de Çocuğa Cinsel Saldırı: Zanlı Tutuklandı - onedio.com
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir