"Ne Hayatlar Yaşanıyor!" Dedirten Bir İlişki: 55 Yaşındaki Petrol Zengini ve 18'lik Karısı

639PAYLAŞIM

Filmlere ve romanlara bile konu olan, artık mizah malzemesi haline gelmiş "yaşlı, zengin erkek ve çıtır genç kız" tiplemesi, gerçek hayatta da vuku bulmaya devam ediyor.

Karşımıza da böyle "tuhaf" hikayeler çıkıyor işte...

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Bu genç ve güzel kadının adı Elizaveta Adamenko, kendisi henüz 18 yaşında!

Yaşıtları üniversite okurken, kendilerini ve dünyayı tanımaya çalışıp maceradan maceraya atılırken; Elizaveta daha farklı bir hayat yaşıyor.

Çünkü kendisi 18 yaşında olmasına rağmen evli barklı bir kadın!

Elbette 18 yaşında bir kadın evlenebilir, kanunlar önünde de bunun bir engeli yok. Fakat hikayesini ilginç yapan detay, kocasının 55 yaşında bir petrol zengini olması!

Olayı daha da "tuhaf" ve hatta korkunç hale getiren detay ise, bu Rus çiftin tam tamına 4 yıldır süren bir beraberlikleri olması... Yani Elizaveta 14 yaşındayken bu ilişkiye başladılar!

Elizaveta'nın ebeveynleri de bu durumu sıkıntılı bulmuyorlar. Kızlarının, babası yaşındaki bir adamla çocukluğundan beri beraber olmasıyla hiçbir dertleri yok!

Rusya'da ve çiftin şu an yaşadığı Singapur'da, rıza yaşı 16 olarak belirlenmiş. Yani 50 küsür yaşındaki bir adamın, 14 yaşındaki bir kızla ilişkiye girmesi kanunen suç!

Lakin hukuk, zenginlere işlemiyor anlaşılan!

Elizaveta yıllardır işte bu şekilde yaşıyor. Lüks bir hayat, durmadan alışveriş...

Bugünlerde yeniden gündeme gelmesinin sebebi ise, temmuz ayında kıydıkları nikahtan sonra aldığı dev hediyeyi görücüye çıkarması.

55 yaşınaki petrol zengini kocası ona 830,000 euro'luk bir Bentley aldı.

Elizaveta "evli barklı bir kadın" olmasına rağmen, hala 18 yaşında ve elbette ki yaşına göre davranıyor. Bu hediyeyi sosyal medya hesaplarında göstermeye başlamasından sonra fazlaca ilgi çekti.

Kızımızın mesleği ise modellik. Birkaç ajansa kayıtlı fakat neredeyse hiç çalışmıyor. Model dediğin çekimlerden çıkmaz, koşturmaktan vakit bulamaz oysa...

Maalesef ki herhangi bir yüksek eğitimi de yok. Modellik yaşı geçtikten sonra eşinden ayrılırsa, meslek sıkıntısı çekeceği bariz.

Zaten 14 yaşından beri petrol zengini bir adamın himayesinde gayet steril ve gerçeklerden uzak yaşayan bu genç kadının pek fazla hayat tecrübesi olduğu da tahmin edilmiyor.

Nereden baksan, o bir "çocuk", 50 küsür yaşındaki sevgilisi zamanında onu Disneyland'e bile götürmüş.

Reşit olmasıyla ve parmağına bu dev tek taş yüzüğün takılmasıyla meşrulaşan bu ilişki neresinden tutarsanız tutun tartışmalı!

Petrol zengini koca Valentin Romanov ise genç karısına ayak uydurmayı seviyor. Genç kızın arkadaşlarını helikopteriyle bile gezdiriyor.

Sibirya'nın küçük bir kasabasından çıkmış olan bu genç kadın, sevildiğinin fazlasıyla farkında. "O, bazen sırf onu görmek istediğim için dünyanın bir ucunda bile olsa kalkıp geliyor." diyor.

"Aşk bir insanın ulaşabileceği en yüksek duygudur. Tek başıma uçağa binmekten korktuğum için işini gücünü bırakıp her yere benimle geliyor."

Vanity Fair için verdiği röportajda evliliğini ve yaşadığı aşkı anlatan Liza, gördüğü tepkilerden dolayı sosyal medya hesaplarını gizledi.

"Elli yaşında bir adamla evlenmiş olmam toplum gözünde beni bir fahişe, kocamı ise kodaman yapıyor. Fakat biz gerçekten aşığız" diyor.

Bize de bu çifte mutluluklar dilemek düşüyor.

Umuyoruz ki hikayenin sonu bilindik bir şekilde bitmez, Liza.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Kız zeki davranmış sadece. Biliyor adam en fazla 10 sene yaşar sonra da gidince tüm parası buna kalır. Ama bence adamda da en az bizim kadar akıl var. Kızın neden onunla birlikte olduğunu biliyor ama umurunda değil. Bir dakika ya bana ne bundan. Ne hali varsa görsün. Sonuçta evliler bize laf düşmez😒😒😒

alonsobsr

yahu alım - satım olayı var. Alan memnun Satan memnun sizeneki bundan. yaptığını yapamamışsınız diye atıp tutmayın allah aşkına şuan şu devrin kızlarının hepsinin zihniyeti bu neyine bu tepki şaşırma

merve-yazicioglu1

şimdi bu kızı boklayanlar gidip şeyma subaşı midesizinin fotolarını beğenecek.. neden bu berbat nesilde doğdum diye düşünmeden edemiyorum :(

alonsobsr

kesinlikle katılıyorum ! en azından bu daha masum adam evliyken çocuk yapıp da metres olmamış :D sldjhasşkdgjsaşd

merve-yazicioglu1

he yani. Kötünün iyisi işte :D :D

hic-iste

14 yaşında ilişkiye başlamaları dışında eleştirilecek bir şey göremiyorum. Diyelim ki kadın adamla parası için beraber; bize ne bundan? Ayrıca gerçekçi olalım sanki petrol zengini koca bulsak yok istemem yaşlı diyeceğiz.

liebe-ist-fur-alle-da

Para ne güzel lan istediğini satın alıyorsun

Görüş Bildir