Görüş Bildir
birkaç kişi dışında hepsi beyaz ırktan, neresi melez bunların tam olarak, beyaz amerikalıysan zaten britanyadan ve avrupadan ataların oluyor doğal olarak. mariah carey, henry golding, zendaya, shakira, olivia munn, halle berry, shay mitchell, rashida jones, nicole scherzinger, halsey, wentworth miller, keanu reeves, jesse williams bu isimlerin bazılarını bekliyordum en azından.
56 Beğeni
benzer bir olay benim başıma geldiğinde çığlık çığlığa sana ne, sen kimsin diye bağırıp sonra sinirden titreyerek ağlamıştım, kızın sesindeki titreme tüm o anı geri getirdi, bize bunu yaşatmaya ne hakkınız var ya sizin
32 Beğeni
Aşırı hak veriyorum sana. Ailem bana senelerce annelik-babalık yapıyor, ben gidiyorum üzerimde gram emeği olmayan birilerine anne-baba diyorum. Niye? Evlendim çünkü. Anne-babama hakaret gibi geliyor. Saçma.
111 Beğeni
Beklentisiz başlayıp, bir gecede bitirdim ve bayıldım, tekrar izlemek için listemde tutuyorum. Satranç daha önce biraz bile ilgimi çekmezdi, dizi öyle ilgi çekici yapmış ki satranç öğrenmek istedim.
29 Beğeni
Ayrıca Rooney Mara ve Joaquin Phoenix'in bebeğinin doğduğunu ve adını River Phoenix koyduklarını biliyorum. 90'larda Johnny Depp'in sahip olduğu bir kulüpte uyuşturucudan ölen oyuncu abisinin adı. Teşekküre gerek yok hiç ısrar etme. Gereksiz bilgi vermeye bayılırım.
38 Beğeni