Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ekranda Oldukları Süre Boyunca Kadınların Burnundan Getirmiş 19 Sıkıntılı Televizyon Karakteri

46PAYLAŞIM

Buzfeed kullanıcılarına yöneltilen en sorunlu bulduğunuz karakterler hangileri sorusuna gelen cevapları sizler için derledik.

Listede kimler var dersiniz?

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/sydrobinson1/fi...

1. Ted Mosby - How I Met Your Mother

"Ted'in Stella'ya olan yaklaşımı çok tuhaf. Kız güzel olduğu için kararlarını değiştirebileceğinden bahsediyor. Ayrıca, Robin ile olan ilişkisi de baştan sona yanlış, özellikle evlilik ve çocuklar ile ilgili fikrini değiştirmek istemesi."

—loohoo222

2. Edward Cullen- Alacakaranlık

"Alacakaranlık filmi ilk çıktığında 8. sınıftaydım ve Edward karakterini romantik, akıllı, olgun ve düşünceli biri olarak görüyordum. Şimdi biraz daha büyüyünce anlıyorum ki aslında oldukça takıntılı bir karaktermiş. Sadece bu değil, Bella ile olan ilişkisi de oldukça ürkütücü. Alacakaranlık filmi o zamanlar oğlanların gizlice odanıza girip uyurken sizi izlemesinin normal bir şey olduğunu düşünmeme neden oldu."

 —mrsdoubtfire2

3. Harry Potter - Harry Potter

"Harry, 'seçilmiş kişi' olduğu için bütün tebriği toplarken aslında sürekli başkalarının becerilerine ve güçlerine dayanan bir karakter (örn. Hermonie Granger). Ve tabii ki diğer öğrencilerle aynı kurallara uymak zorunda, Neville bile daha iyi bir 'seçilmiş kişi' olurdu, benden söylemesi..."

—cisobelm

4. Michael Scott - The Office

"Micheal sürekli onunla olmak istemeyen insanları kovalıyor ve her zaman onun yanında olacak insanları ise kendinden uzaklaştırıyor. Ayrıca sürekli, bir kız arkadaş istediğinden bahsediyor fakat yeterince güzel bulmadığı kadınlarla çıkmıyor. Micheal Holly'yi hak etmiyor!!!"

—sierrad4b106c5f8

5. Luke Danes - Gilmore Girls

"Luke Danes birkaç perde bile alamayan, homofobik koca bir bebek. Lorelai ile ilişkisi de (sadece arkadaş oldukları zaman bile) onu kendi malı olarak görüp aşağılamasından açıkça ortada, ona çıkma teklifi edemiyor fakat başkalarıyla çıktığı zaman sinirleniyor."

—MizzPizzaRat

6. Archie Andrews - Riverdale

"Archie Betty'yi reddiyor ama Betty Jughead ile çıkmaya başladığında kıskanmaya başlıyor. Sonra sırf kin beslediği için Betty'nin önünde Veronica ile yakınlaşıyor. Hiç olgun değil."

—anooshaaa

7. Ben Warren - Grey's Anatomy

"Dr. Warren hastaneye sürekli problemli geliyor, hazır olmadığı prosedürler ve acil durumlarla ilgili konuşarak Dr. Bailey'nin dikkatini dağıtıyor ve en sonunda başı bu yüzden belaya girdiğinde mağduru oynuyor."

—alenab22

8. Dawson Leery - Dawson's Creek

"Dawson Joey'yi küçümsüyor ve arkadaşlıklarından sürekli çıkar sağlıyor. Ayrıca Joey'nin sanata olan aşkını önemsiz görüyor. Çok kaba!"

—kadykins

9. Marty McFly - Geleceğe Dönüş

"Marty McFly, annesini cinsel yoldan aşağılayacak bir adam bulup babasının bu durum karşısında kahramanlık yapacağını planlamanın iyi bir fikir olduğunu düşünüyor."

—kayefayette

10. Tate Langdon - American Horror Story

"Ben Tate'i hiçbir zaman sevmedim ama bir çok insan ona kafayı takmış durumda. Yalnız kalmamak için Violet'i kullanması bir yana, iki adamı öldürüp Violet'ın annesine tecavüz ediyor!"

—idontlikekittens

11. Wes Gibbins - How to Get Away With Murder

"Annalise Wes için her seferinde kendini tehlikeye atıyor fakat Wes hiçbir zaman minnettar olmuyor. Ayrıca kız arkadaşını aldatıyor ve başka bir kadını hamile bırakıyor."

—phanstiel

12. Spike - Buffy the Vampire Slayer

"Spike benim en sevdiğim karakterdi ve Buffy ile birlikte olmalarını çok istedim. Ancak bir defa daha izledikten sonra ne kadar sorunlu ve pis biri olduğunu fark ettim. Buffy'nin bütün arkadaşlarını öldürüyor ve ona tecavüz etmeye çalışıyor."

—michaelak4725dc841

13. George O'Malley - Grey's Anatomy

"George O'Malley 'iyi çocuk' sendromunun güzel bir örneği. Hayatındaki bütün kadınlara karşı rahatsız edici derecede yargılayıcı. Bütün aşk odağını kurtarması imkansız olan kuledeki prensese yönlendirmiş durumda ve ona minnettar olmadıklarında da sinirleniyor."

—lacyleathers92

14. Ezra Fitz - Pretty Little Liars

"Ezra Fitz yaşını bilmesine rağmen 16 yaşındaki bir kızı takip ediyor, takip ettiğini reddediyor, kızla sevişiyor sonra öğretmeni oluyor ve ilişkilerine devam ediyorlar. Bu doğru bir davranış mı???"

—starrynight88

15. Bender - The Breakfast Club

"Bender asi ve kahraman olması gereken bir karakterken filmin %75'ini Claire'i aşağılayarak geçiriyor. Tamam sonunda birlikte oluyorlar ama hiçbir şey bir insanı istemediği halde bakire olduğunu itiraf etmeye zorlamanın yanlış olduğunu değiştirmez."

 —redheadgoddess123

16. Jim Halpert - The Office

"Jim bencil bir çocuk gibi davranıyor, özellikle Pam ile evlendikten sonra. Hiçbir çaba sarf etmeden her zaman istediğini elde etmek zorunda. Ayrıca asla bebekle ilgilenmiyor ve sürekli Pam'e danışmadan önemli kararlar veriyor."

—lsanders2016

17. Ross Geller - Friends

"Mızmız ve rahatsız edici olmasının yanında birçok şeye de karşı! Rachel'ın erkek bir iş arkadaşı olmasını istemiyor. Bu çok seksist bir davranış olduğu gibi aynı zamanda çifte standart."

—thesquareclub

18. Xander Harris - Buffy the Vampire Slayer

"Bu karakterin dizinin kalbi olduğu düşünülse de, Xander gerçekten korkunç şeyler yapıyor. Her zaman Buffy üzerinde hak sahibiymiş gibi hareket ediyor, Cordy'yi aldatıyor ve en önemlisi Anya'yı altarda bırakıyor. Sarı bir pastel boyayla dünyayı kurtarmak bunları unutturmaz Xan!"

 —jamiejirak1

19. Bütün erkek karakterler - The Big Bang Theory

"Sheldon, Howard, Leonard, ve Raj... Hepsi birer kadın düşmanı. Kadınları bir ödül veya zorlu bir görev olarak görüyorlar. Tam bir çatlak olması gereken Howard bile ve bizim bu davranışı kötü ama affedilebilir olarak görmemiz isteniyor. Mesele Penny ona yanlış davranışı yüzünden kızdığında onun için üzülmemiz bekleniyor ve Penny doğruyu söylediği için kaba damgası yiyor sonrasında ise özür dilemek zorunda kalıyor. Ama tabii ki Howard onu sapık gibi takip edip rahatsız ettiği için özür dilemiyor!"

—lauracorinas

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hatırladığınız problemli karakterler var mı?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sevgi-oyku

Evan Peters ahs ile yakın dönem oyuncuları içinde en iyi performanslardan birini sergiledi bence o kadroda sivrilip kötü karakterlerle bile kendini sevdirebilmek yetenek diye düşünüyorum. çok çoook sıkı bir Harry potter hayranı olsam da o konuda biraz haklılar sanki.

gzm-ynklr

Harry Potter - Harry Potter

cookielyon

ahs deki tüm karakterler çok seksi. özellikle hotel sezonundaki wes bentley:)

barbatusos

evan peter'in ahs sezonlarinda oynadigi cogu karakter arizalidir. bir erkek olarak genc yasinda her sezon hayran kalirim. yetenekli abi coocug

sevvalguler4

ted mosby cidden iliğimin kemiğini somurdun ya

Görüş Bildir