Görüş Bildir

sapık Haberleri

sapık ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. sapık ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Fatih Altaylı'nın Gündemi Eleştirdiği Sert Sözleri Nedeniyle Hakkında Hapis İstemi Çıkarıldı
Gazeteci Fatih Altaylı'nın Din İşleri Yüksek Kurulu'nun fetva ve görüşlerine dair paylaşımlarının üslubu ve ifadeleri sebebiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından bir iddianame oluşturuldu. Bu iddianamede, Altaylı'nın söz konusu üslup ve ifadelerinin 'sövme' kapsamında olduğu belirtildi ve bu durum nedeniyle Altaylı'ya 6 ay ile 4 yıl arasında hapis cezası talep edildi.
Gelmiş Geçmiş En İyi 10 Korku Filmi
Sinema’nın var olması ile birlikte korku filmlerinin başladığını söyleyebiliriz ve bu türe ait birçok film hepimizin hayatında en az bir kaç gece uykusuz kalmamıza neden oldu. Çok önemli yönetmenlerin, çok büyük senaristler ile ve devleşen oyunculuklar eşliğinde beyaz perde’de izleyici ile buluşanGelmiş Geçmiş En İyi 10 Korku Filmini sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz.
Gerçek Olamayacak Kadar Garip 10 Fobi
Yıkanmaktan korkma olarak adlandırdığımız bu fobiyi, bilinçaltında geliştirebilecek birçok olay çocukluktan gelmektedir. Çocukluklarında duş esnasında travma yaşayan insanlar da çok sık ortaya çıktığı incelenmiştir. Sapık filmini seyredip duşa girmekten o gecelik korkan normal insanların aksine, bu kişilerde, beyindeki savunma mekanizması durumu fazlaca abartıp bir daha duş almaması gerektiğini söylüyor olabilir. Bu tür fobiye sahip insanlar tedavi olmazlarsa gerçekten sefil bir yaşam süreceklerdir.
'Bunlar Sapık, Bunlar Kasetçi, Montajcı, Tweetçi!'
Ağrı'dan uçakla Muş'a geçen Başbakan Erdoğan yağmur altında bekleyen vatandaşlara demokratikleşme paketinden söz etti.Belediye önündeki İstasyon Caddesinde yaklaşık 13 bin kişiye hitap eden Başbakan Erdoğan, 'Çocuklara gereksiz şekilde okutulan ant vardı ya ona son verdik. MHP'nin genel başkanı iktidar olunca benim evimin karşısına bu andın levhasını asacakmış. İktidar olmayacak ya. Mart'ta öğretmen ataması yapmayacağız. Biz 10 bin öğretmeni geçen ay atadık. 40 bin öğretmeni Ağustos'ta atayacağız' diye konuştu. Başbakan Erdoğan, 'İki insan arasındaki mahrem görüşme dinlenir mi? Hele hele Başbakanın Cumhurbaşkanıyla, bakanlarıyla yaptığı görüşme dinlenir mi? Ama bunlar dinlediler. Bu şekilde davrananlar dini bir cemaat olabilir mi? Said'i Nursi Mekke'de de olsa ülkeme dönmek isterim diyor. Saidi Nursi'nin peşinde olduğunu söyleyen bu zat onun gibi hareket etmedi. Türkiye'den başka bir ülkeye 1999'da kaçtı gitti. Rüyasında peygamber efendimizi görüyor tweet atıyor. Peygamber efendimiz de ona diyormuş ki 'tweeti iki katına çıkarın.' Peygamber efendimizin işi gücü yok senin tweetinle mi uğraşacak. Bunlar sapık. Bunlar kasetçi, montajcı, tweetçi, ne istersen var bunlarda. Şimdi bunlar şarampole gidiyor. Siz o minibüsü devirirsiniz. Muşluların güzel bir sözü var: Toydur, düğündür o da bir gündür. Bunlar 17 Aralık'ta iftiraları tutacak zannettiler. Bir gün düğün yaptılar şimdi kara kara düşünüyorlar' Haber-Kamera: Cevat DANIŞ/ MUŞ, (DHA)