Görüş Bildir
Haberler
Yahoo İçin, Artık Google ve Facebook Yok

Yahoo İçin, Artık Google ve Facebook Yok

Onedio Medya
08.06.2014 - 12:39 Son Güncelleme: 08.06.2014 - 13:37

Yahoo İçin, Artık Google Ve Facebook Yok!

Yahoo büyük bir risk aldı

Sosyal medya günlük hayatımızın bir parçası olduğu gibi, sahip olduğu haber akışı ile de tüm dünya ile bağlantı kurmanın en kolay yollarından birisi. Ancak Yahoo ve Google gibi isimlerin çatısı altında bulunan çok sayıda önemli sosyal ağ bulunuyor ve bu ağların arası, her geçen gün biraz daha bozuluyor.

Google ve Yahoo arasında süregelen savaşın yeni bir yansıması da geçtiğimiz gün Yahoo tarafından yapılan bir açıklama ile geldi. Firmanın bünyesine bulunan ve hatırı sayılır miktarda kullanıcıya sahip olan 2014'ün başlarında Yahoo tarafından dile getirilmiş olan engellemeye dair daha önce tarih verilmemişti. Sonuç olarak 30 Haziran itibariyle halen Flickr hesabınızı kullanmak istiyorsanız, Yahoo hesabı açmak zorundasınız. Pek tabi kullanıcıların eski bilgilerini kaybetmekten korkacaklarını düşünen Yahoo bunun için de bir çözüm üretmiş ve eski hesabın üzerine kurulacak yeni Yahoo hesabı ile tüm bilgileri koruyacağının garantisini vermiş durumda.

Firmadan yapılan açıklamaya göre yapılan bu değişikliğin esas sebebi, Yahoo kullanıcılarını daha yakından takip edebilmek ve son kullanıcı işleyişine göre yeni güncellemelerle programı daha etkin hale getirmek.

Kaynak: http://www.chip.com.tr/haber/yahoo-ic...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın