Görüş Bildir

Ünlü Ekonomist Timothy Ash'ten Kinayeli Paylaşım: 'Hepimiz Aptalız, Erdoğan Teorileri Yeniden Yazdı'

Anasayfa > Gündem

Dünyaca ünlü Ekonomist Timothy Ash, Türkiye'nin son dönemde izlediği ekonomi politikalarına şaşkınlığını her fırsatta dile getiriyor.

Son açıklamasında yıllardır ekonomi öğrenmek için zamanını boşa harcadığını, Erdoğan'ın tüm teorileri baştan yazdığını söyledi. Ash diğer paylaşımında da bir önceki açıklamasının 'ironi' olduğunu belirtti.

'30 yıldır böyle bir şey görmedim!'

'30 yıldır böyle bir şey görmedim!'

Pazartesi günü Kabine sonrası yapılan açıklama ile TL'de oluşan dalgalanma sonrası 30 yıldır böyle bir şey görmediğini ifade etmişti.

Hepimiz aptalız!

Hepimiz aptalız!

Ash, son paylaşımında ise tüm gelişmiş ekonomilerin ve ekonomi teorisyenlerinin aptal olduğunu, yılların ekonomi öğrenmek için boşa zaman harcadığını ve Erdoğan'ın tüm teorileri baştan yazdığını belirtti.

"Tüm zamanımızı ekonomi öğrenerek harcadık"

"Tüm zamanımızı ekonomi öğrenerek harcadık"

Ash açıklamasında 'Keynes, Friedman, Hayek, Solow, Samuelson, Adam Smith, Kornai, Dornbush, Fed, ECB, BOE, ben ve tüm Batılı ekonomistler, hepimiz aptalız. Tüm zamanımızı ekonomi öğrenerek harcadık. Erdoğan tüm teorileri yeniden yazdı.' dedi.

İroni yapmış!

İroni yapmış!

İkinci bir twitte ise Ash, 'İngiliz alaycılığının Türkiye bağlamında çok iyi çalıştığından emin değilim' diyerek ironi yaptığını açıkladı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
114
104
24
20
14
13
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Erol

Ya yapmayın şöyle açıklamalar. A Haber'de bunu kitlesine sunacak ve herkes gerçek olduğuna inanacak :D

panda-slothful

bilerek yapıyor zaten. hakkında konuştuğu kişi ve ahali zaten kraliçenin ve emperyal abd'nin adamı... neden köprülerle, yollarla ilgili otorite mahkemeler in... Devamını Gör

Art Ankara

Adamın ironi yaptığını anlamayacak kitleye, yandaş medya bu haberi manşetten verecek "dünya yanıldığını kabul etti Reis ekonominin kitabını yeniden yazdı" di... Devamını Gör

Emre Yazık

Aktrol dediklerin sayesinde anan bacın karın rahat bu ülkede onlar olmasa reise sahip çıkmasalar kılıçtaroğlu gibi namussuz ve onu destekleyen namussuzlara k... Devamını Gör

hma8641

Başşak geçmiş...

hma8641

Sen yedin galiba..